Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

Epidemiolodzy mówią, że wirus COVID-19 nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa. Wciąż jeszcze można zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

W Jastrzębiu-Zdroju nadal działają dwa punkty szczepień, gdzie można bezpłatnie otrzymać preparat. Każdy chętny, który nie był w ogóle szczepiony lub chce otrzymać dodatkową dawkę, może to zrobić, zgłaszając się pod następujące adresy:

  • Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany na Dworcu Autobusowym "Okrąglak" przy ul. Sybiraków 2, czynny jest we wtorki, czwartki oraz soboty w godzinach od 8:00 do 17:00. Tel. 533 320 500.
  • Punkt szczepień w Galerii Carrefour przy ul. Podhalańskiej 26  czynny jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach: 13:30-14:30 i 18:30-20:00. Tel. 793-324-710.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~To sem ja (31.0. * .5) 02.05.2022 19:35

Majka... no ok. Spróbuj tym ludziom powiedzieć, że powinni przyjąć szprycę... (a oni teraz są jak okupanci Palestyny: można o nich mówić tylko dobrze, albo wcale. Tako to nastała "wolność słowa").

~JestSuperJestSuper (89.64. * .90) 01.05.2022 14:03

Kasa wpłynęła i znowu straszycie tym przeziębieniem? WSTYD!

~górnik z JSW (188.146. * .210) 01.05.2022 09:43

Zdrowia Życzę!

~Majka z domków. (89.64. * .105) 30.04.2022 08:08

Może by pomóc naszym braciom Ukraińcom i ich trzeba zacząć szczepić jest ich trzy miliony.

~Pies Barona Munchhausena (157.25. * .100) 28.04.2022 11:59

Codzienność.

~Janusz Tracz (89.64. * .137) 28.04.2022 10:07

brak frajerow ze trzeba o tym pisac??