Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Brat mnie pobił, pomóżcie!"

W poniedziałkową noc do jastrzębskich policjantów dotarła wiadomość, że kobieta została pobita przez brata. Na miejsce natychmiast wysłano patrol.

"Brat mnie pobił, pomóżcie!"

Około godziny 00:50 mundurowi zostali wezwani do awantury domowej. Z przekazanych informacji wynikało, że jastrzębianka została pobita przez brata. Po dotarciu policjantów na miejsce kobieta zmieniła zdanie i powiedziała, że jednak do pobicia nie doszło. Mimo to funkcjonariusze wylegitymowali 35-letniego mężczyznę.

- Po sprawdzeniu danych osobowych w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, iż nie doszło do żadnego pobicia. Poszukiwany wytłumaczył mundurowym, iż siostra wypiła za dużo alkoholu i próbował odprowadzić ją do domu, jednakże ta miała inne plany - relacjonuje asp. Halina Smik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Poszukiwany został zatrzymany, a następnie przewieziony do komendy, gdzie trafił do policyjnej celi, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~obserwator (84.234. * .58) 26.07.2022 16:53

jak widać psy nie mają dużo do powiedzenia

~Jorgi76 (5.173. * .212) 26.07.2022 13:36

Dowalić jej karę za nieuzasadnione wezwanie policjantów.

~Gość (89.46. * .246) 26.07.2022 10:37

Dzięki tej swojej patologicznej inteligencji z powodu porytych przez alkohol mózgów sami się pozamykają oszołomy. Tak trzymać.

~Pies Pies Baskervilleów (83.10. * .126) 26.07.2022 08:16

Codzienność

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .69) 26.07.2022 08:14

Codzienność.