Policjant po służbie i poszukiwany listem gończym spotkali się na zakupach

Jastrzębska komenda informuje o zdarzeniu, do którego doszło pod koniec minionego tygodnia. W jednym ze sklepów, policjant po służbie zatrzymał mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

Policjant po służbie i poszukiwany listem gończym spotkali się na zakupach
Mężczyzna trafił już do więzienia.

W miniony czwartek (8.09.), policjant wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy, będąc po służbie, robił zakupy w jednym ze sklepów. W pewnej chwili zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako poszukiwanego listem gończym. Natychmiast zareagował, zatrzymał go i zawiadomił dyżurnego, który skierował na miejsce patrol wywiadowców.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 28-latek nie ma stałego miejsca zamieszkania i jest poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna musi odbyć karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa

- przekazuje jastrzębska komenda.

Poszukiwany od razu został przewieziony do zakładu karnego.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AlicjaAlicja (37.30. * .4) 12.09.2022 21:19

Ja się nie ma rodziny to nie jeden bierze robotę do domu bo to z nudów wszystko się dzieje, pewnie tego policjanta i tak nikt nie doceni, nic nie wniósł dla naszego miasta.

~opol (89.72. * .41) 12.09.2022 13:39

Kolego Hihihi. Wolę takiego służbistę niż "niesłużbistę", który zamiast udzielić pomocy odwróci się-no bo przecież roboty nie bierze się do domu.

~Hihihi (195.46. * .238) 12.09.2022 08:38

Roboty nie bierze się do domu ! Służbista