Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwie nagrody dla JSW. Za co?

Jastrzębska Spółka Węglowa zdobyła dwie nagrody podczas konkursu na najlepszy raport roczny za 2021 rok.

Dwie nagrody dla JSW. Za co?
- To szczególna nagroda za połączenie wysiłku i wszechstronnej, eksperckiej wiedzy pracowników bardzo wielu biur i zespołów naszej spółki oraz zwieńczenie ciężkiej pracy. Bardzo dziękuję za to uznanie - powiedział Robert Ostrowski, zastępca prezesa zarządu JSW ds. Ekonomicznych, odbierając nagrodę w imieniu spółki w konkursie „The Best Annual Report”

Konkurs „The Best Annual Report” organizowany jest przez Instytut Rachunkowości i Podatków, a gala finałowa odbyła się 13 października w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem siedemnastego już konkursu jest ocena raportów rocznych emitentów pod kątem wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów oraz popularyzacja i promowanie dobrych praktyk w zakresie sprawozdawczości finansowej spółek publicznych, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa rynku kapitałowego w Polsce.

Konkurencja była ogromna. W konkursie, w kilku kategoriach o wyróżnienia walczyło ponad sto firm. To spółki z rynku regulowanego, przygotowujące skonsolidowane raporty roczne oraz spółki z rynku alternatywnego. W konkursie głównym JSW S.A. zdobyła wysokie, trzecie miejsce.

Jastrzębskiej Spółce Węglowej przyznano także nagrodę specjalną za najlepszy raport zintegrowany w kategorii przedsiębiorstwa. JSW S.A. zwyciężyła wyprzedzając takie firmy, jak PKN Orlen S.A. i GK Kęty S.A. Raport zintegrowany to najbardziej zaawansowana forma raportu rocznego, która łączy dane finansowe i niefinansowe. Zawiera najistotniejsze informacje o efektach zarządzania przedsiębiorstwem w obszarach, które budzą wśród naszych interesariuszy największe zainteresowanie oraz podsumowuje wyniki osiągnięte przez Grupę Kapitałową JSW w 2021 roku.

źródło: JSW, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].