Nie dość że poszukiwany do odbycia kary, to jeszcze z narkotykami w skarpecie

Dwóch przestępców zatrzymanych w czasie jednej kontroli. Policyjni wywiadowcy skontrolowali samochód, którym jechało czterech mężczyzn. Nerwowe zachowanie pasażerów wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Nie dość że poszukiwany do odbycia kary, to jeszcze z narkotykami w skarpecie
Policja przypomina, iz posiadanie narkotyków to przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W weekend, jastrzębscy wywiadowcy patrolujący ulice miasta na Rybnickiej zauważyli osobowego opla, którym podróżowały cztery osoby. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Co do 36-letniego kierującego oplem nie mieli zastrzeżeń, jednakże w pojeździe znajdowało się jeszcze trzech pasażerów, których nerwowe zachowanie wzbudziło czujność policjantów.

W trakcie wykonywanych czynności 54-letni pasażer dobrowolnie wydał środki narkotyczne. Funkcjonariusze sprawdzili również pozostałych w policyjnych bazach. Okazało się, że 50-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego jest poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

W trakcie zatrzymania w skarpecie poszukiwanego mundurowi ujawnili narkotyki. Za ich posiadanie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].