Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

WAŻNE To oszuści! Nie kupuj węgla z tego sklepu

- Grafika na tej stronie oraz widoczny asortyment, mogą wprowadzać w błąd - alarmuje Polska Grupa Górnicza na Facebooku.

To oszuści! Nie kupuj węgla z tego sklepu
- Prosimy o rozwagę w zakupach - apeluje Polska Grupa Górnicza

PGG informuje o kolejnej metodzie "węglowego oszustwa". Spółka na Facebooku podała, że "strona pgg-wegiel.info jest fałszywa i nie ma nic wspólnego z naszym internetowym sklepem".

- Grafika na tej stronie oraz widoczny asortyment, mogą wprowadzać w błąd. Jest bowiem podobna do grafiki naszego sklepu. Oszuści bezprawnie wykorzystują także logo naszej spółki. Podają również na tej stronie ceny takie jak ceny surowca z naszych kopalń - podkreślono w komunikacie opatrzonym tytułem "Uwaga, oszuści".

Spółka apeluje, aby nie dokonywać wpłat za pośrednictwem tej strony, bo można stracić pieniądze. - Prosimy o rozwagę w zakupach - podkreślono.

Adres sklepu PGG S.A to https://sklep.pgg.pl. Sesje są codziennie po 16.00. W poniedziałki, środy i piątki wystawiany jest miał, a we wtorki i czwartki węgiel.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rafałpec (89.200. * .112) 14.11.2022 23:33

Portal przepychany reklamami nie da się przeglądać.

~Tylewtemacie (94.254. * .69) 14.11.2022 14:34
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~6661111 (83.22. * .90) 14.11.2022 13:37
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~do_niżej (46.134. * .74) 14.11.2022 11:42
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

osoby które zainstalowały kotły węglowe tzw Klasy 5 Eco Design
i otrzymały dofinansowanie zgodnie z obowiązującym prawem
zobowiązane są do użytkowania tego kotła przez 5 lat

~jestemrad (188.137. * .64) 14.11.2022 11:29
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Palenie w piecu to zawsze był brud i smród. Od niedawna też obciach, a od tego roku problem z kupieniem. W dodatku okazało się, że w ostatnich latach kupujący węgiel bogacili Rosjan bo to z Rosji sprowadzano węgiel do palenia w domowych piecach. Węgiel nie jest już tani, co raz trudniej go kupić. Czas wywalić piec na złom.

Bulwers 14.11.2022 09:36
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Czy PGG zgłosiła sprawę na policję , a jeżeli tak to czy policja podjęła już stosowne kroki .Znając życie to nic nie zrobili jeszcze by zablokować fałszywą stronę .