Srebrna Gala Seniora odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju 22 listopada odbyła się wyjątkowa Srebrna Gala z okazji Międzynarodowego Miesiąca Seniora.

Srebrna Gala Seniora odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]
Srebrną Galę uświetniły m.in. występy muzyczne. Fot. Facebook K.Gadowski

Srebrna Gala Seniora odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju stała się miejscem organizacji pięknego wydarzenia, honorującego najstarszych mieszkańców miasta. 

Srebrna Gala była organizowana dla seniorów, którzy brali udział w projekcie „SOS dla Seniora” oraz dla wszystkich osób i instytucji, dzięki którym projekt osiągnął tak wysoką jakość i efektywność. Podczas gali goscie mogli wysłuchać koncertów oraz zobaczyć występy jastrzębskich seniorów. Wręczono także dyplomy dla najlepszych wolontariuszy, działających na rzecz Srebrnych Seniorów oraz pokazano wyniki projektu i ich korzyść dla miasta. Zarówno seniorom, jak i wolontariuszom udanego projektu pogratulował poseł Krzysztof Gadowski.

Dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Społecznego projekt „SOS dlaS eniora” był realizowany przez cztery lata przez Stowarzyszenie „EBI Association” oraz partnerów: lidera profesjonalnej teleopieki OPIEKANOVA Sp. z o.o. oraz Ośrodek PomocyS połecznej w Jastrzębiu-Zdroju (z pełnomocnictwa Miasta Jastrzębie-Zdrój).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 29.11.2022 06:11
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak nie kolejna gala seniora, to powiększanie cmentarzy... a kiedy WRESZCIE coś dla młodych w tej upadającej osadzie górniczej? Będą bajkowe frazesy na kolejną kampranię pani nauczycielki? Zero nowych miejsc pracy, ani jednej uczelni wyższej w tym grajdole... to nawet taki za przeproszeniem Wodzisław o wiele lepiej sobie radzi. Wstyd. Dno, muł i wodorosty.