To nie była kwestia jednego woreczka. 29-latka z Jastrzębia z policyjnym dozorem

Policjanci podejrzewali, iż kobieta, która przykuła ich uwagę może mieć przy sobie narkotyki. Przypuszczenia potwierdziły się chwilę później, a po przewiezieniu 29-latki na komendę, okazało się, że będzie odpowiadać za przestępstwo zagrożone nawet 10-letnią karą więzienia.

To nie była kwestia jednego woreczka. 29-latka z Jastrzębia z policyjnym dozorem
Kobieta miała przy sobie zdecydowanie więcej narkotyków niż pierwotnie to deklarowała / fot. ilustracyjne

Funkcjonariusze zauważyli kobietę wieczorem 28 listopada na Katowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Podejrzewając, iż może mieć przy sobie narkotyki, wylegitymowali 29-latkę. W czasie kontroli jastrzębianka wydała policjantom woreczek z substancją zabronioną.

- Po przewiezieniu 29-latki do jastrzębskiej jednostki w trakcie przeszukania policjantka ujawniła kolejne woreczki z substancją zabronioną, łącznie około 50 gram metamfetaminy. Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone. Tak znaczna ich ilość dała podstawę prokuratorowi do przedstawienia podejrzanej zarzutu popełnienia przestępstwa, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat - przekazuje rzecznik KMP w Jastrzębiu, st. asp. Halina Semik.

29-latka została objęta policyjnym dozorem, będzie odpowiadać przed sądem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kdjxxjxj (87.239. * .85) 01.12.2022 20:40

Mogli jej postawić warunek, albo to wciągasz te gówno przy nas albo 10 łan masz jak w banku ! A ci się bawią w podchody.