Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolorowe stroje i uśmiech na twarzach - IV edycja Cukierkowego Biegu w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Dziesiątki pozytywnie zakręconych mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic pobiegły w IV Biegu Cukierkowym w niedzielę 18 grudnia, na który zaprosiło Jastrzębie Uskrzydla. Bieg miał swój cel charytatywny. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Kolorowe stroje i uśmiech na twarzach - IV edycja Cukierkowego Biegu w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]
Uczestnicy IV Biegu Cukierkowego. Fot. Andrzej Klocek

Kolorowe stroje i uśmiech na twarzach - IV edycja Cukierkowego Biegu [ZDJĘCIA]

W tym roku już po raz 4. zorganizowano w Jastrzębiu-Zdroju, a konkretnie w Parku Zdrojowym Bieg Cukierkowy, który ma na celu nie tylko promocję aktywnego stylu życia nawet w mroźny czas, ale jest przyczynkiem do pomagania. 

W tym roku pomoc skierowana została do Mikołajka Kubali, który choruje na SMA i musi zebrać prawie 10 mln zł na kosztowną terapię genową (Mikołaj nie zakwalifikował się do programu refundacji leku Zolgensma). To dlatego właśnie rzesza wolontariuszy pomogła w organizacji biegu oraz później, przy różnego rodzaju atrakcjach. 

Na uczestników biegu oprócz dobrej zabawy, czekały także słodkości, chleb ze smalcem, pączki, ciepła zupa, gorąca czekolada, a to wszystko dzięki zaangażowaniu w bieg sponsorów i partnerów. Była także loteria fantowa oraz tradycyjna już licytacja wyjątkowego tortu. Po biegu, na zakończenie imprezy, zorganizowano wspólne morsowanie. 

Zbiórkę dla Mikołaja Kubali można wesprzeć w każdej chwili, poprzez portal Siepomaga.pl. >>>

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 20.12.2022 07:07

Że tak tylko zapytam się nieśmiało...
Jak się to ma do rozwoju miasta, przyciągnięcia inwestorów, zatrzymania młodzieży, powstania uczelni wyższych?