Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jastrzębiu-Zdroju powstał plac zabaw za 217 tys. zł. Zobaczcie zdjęcia

Inwestycję zrealizowano w ramach budżetu obywatelskiego. - Celem projektu jest stworzenie miejsca, gdzie dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami będą mogły spędzać wolny czas, korzystając z bardzo ciekawych urządzeń, które wspierają ich rozwój motoryczny oraz profilaktykę zdrowia - napisali mieszkańcy we wniosku.

W Jastrzębiu-Zdroju powstał plac zabaw za 217 tys. zł. Zobaczcie zdjęcia
Plac zabaw zbudowano na terenie sołectwa Bzie, w sąsiedztwie boiska przy ul. Spółdzielczej 1a.

Na plac zabaw składają się: równoważnia na sprężynach, wysoka karuzela z linami i gumowymi siedziskami, karuzela tarczowa, podwójna huśtawka ramieniowa, duża zjeżdżalnia schodkowa, wysoka piramida linowa, wieloelementowy zestaw Street Workout, karuzela pionowa potrójna, dwuosobowa – małpi wyścig, słup do wspinaczki. Dodatkowo zaprojektowano trzy ławki i kosze na śmieci.

źródło: jastrzebie.pl, oprac. ż

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Klaczka (46.204. * .217) 24.12.2022 13:45

Phi 217 tysięcy co to jest jak Anka i jej koleżkowie płacą co miesiąc za wynajmowanie sali kinowej prawie stotysięcy złotych.W skali roku dawje nam prawie milion złotych

~peofob (94.232. * .236) 22.12.2022 20:04

Podajcie wspolrzedne. Jest jakis system kolejkowy, pewnie frekwencja jak na basenie w Pawlowicach.

~MariiszBbbbb (87.239. * .85) 22.12.2022 19:34

Tyle pieniędzy za takie badziewie