Taniec Kamila zachwycił jurorów You Can Dance [VIDEO]

Podczas piątkowego występu w programie You Can Dance młody jastrzębianin Kamil Dominik zachwycił jurorów i zdobył bilet do szkoły tańca.

Taniec Kamila zachwycił jurorów You Can Dance [VIDEO]
Taniec Kamila zachwycił jurorów You Can Dance

Taniec Kamila zachwycił jurorów You Can Dance

Program You Can Dance - Nowa Generacja, nadawany jest przez kanał drugi Telewizji Polskiej. Uczestnicy w wieku 8-13 lat mają okazję zaprezentować w nim swoje zdolności taneczne. Już sam występ przed jurorami jest sukcesem, gdyż zakwalifikowanie się do nagrania, wymaga pokonania wielu konkurentów.

Kamil Dominik zakwalifikował się do programu i swoim występem zachwycił jurorów. Otrzymał bilet do szkoły tańca, czyli przeszedł do kolejnego etapu.

- Kamil, ja myślę, że ty wiesz, że dobrze tańczysz. Wiem, po co przyjechałeś do tego programu. Będę z zapartym tchem śledził, jak się rozwijasz i zobaczymy, jak daleko zajdziesz - podsumował występ Kamila,  Agustin Egurrola, jeden jurorów.

Kamil marzy o tym, aby w Paryżu doskonalić swoje umiejętności taneczne

Kamil Dominik, który ma dopiero 12 lat, jest już Mistrzem Polski w dyscyplinie Modern & Contemporary dance. Swoją przygodę z tańcem zaczął już w przedszkolu. W przyszłości planuje doskonalić swój talent w Paryżu.

Zobacz video

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ala345 (185.246. * .52) 21.01.2023 12:10
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kamil pokazał klasę i pasję

121210416 20.01.2023 22:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Brawo Kamil . Byłeś świetny.