Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zima nie powiedziała ostatniego słowa? Możliwe opady śniegu podczas finału WOŚP

Jaka pogoda będzie w najbliższy weekend? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że w niedzielę będzie pochmurno z opadami śniegu.

Zima nie powiedziała ostatniego słowa? Możliwe opady śniegu podczas finału WOŚP
W najbliższą niedzielę (29.01), kiedy trwać będzie 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może spaść śnieg. (fot. Agnieszka Kaźmierczak)

Do czwartku Polska była w zasięgu klina wyżu znad Rosji, a od jutra dostanie się w zasięg kolejnego wyżu, tym razem znad Atlantyku. Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą.

Dziś (26.01) zachmurzenie duże, na wschodzie i południu kraju rozpogodzenia. Jedynie miejscami nad morzem opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, tylko na Podhalu -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich, na północy kraju południowy i południowo-zachodni.

W piątek ponownie sporo chmur i miejscami pojawią się opady śniegu, na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C do 4°C, na Podhalu -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na Pomorzu porywisty, północny i północno-wschodni

W sobotę sporo chmur, ale od północy zacznie się rozpogadzać. W centrum i na południu zanikające opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 3°C, na Podhalu -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

W niedzielę pochmurno z opadami śniegu, na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C do 5°C, na Podhalu -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MieszkaniecDzielnicy (83.26. * .194) 26.01.2023 14:15
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A węgla z miasta jak nie było tak dalej nie ma, w innych gminach już dawno rozprowadzają a w Jastrzębiu urzędnicy by tylko chcieli powyżek a nic nie potrafią załatwić i jeszcze bezczelnie zachowują się wobec petentów którzy pojawiają się i dopytują o węgiel