Zima nie powiedziała ostatniego słowa? Możliwe opady śniegu podczas finału WOŚP

Jaka pogoda będzie w najbliższy weekend? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że w niedzielę będzie pochmurno z opadami śniegu.

Zima nie powiedziała ostatniego słowa? Możliwe opady śniegu podczas finału WOŚP
W najbliższą niedzielę (29.01), kiedy trwać będzie 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może spaść śnieg. (fot. Agnieszka Kaźmierczak)

Do czwartku Polska była w zasięgu klina wyżu znad Rosji, a od jutra dostanie się w zasięg kolejnego wyżu, tym razem znad Atlantyku. Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą.

Dziś (26.01) zachmurzenie duże, na wschodzie i południu kraju rozpogodzenia. Jedynie miejscami nad morzem opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, tylko na Podhalu -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich, na północy kraju południowy i południowo-zachodni.

W piątek ponownie sporo chmur i miejscami pojawią się opady śniegu, na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C do 4°C, na Podhalu -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na Pomorzu porywisty, północny i północno-wschodni

W sobotę sporo chmur, ale od północy zacznie się rozpogadzać. W centrum i na południu zanikające opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 3°C, na Podhalu -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

W niedzielę pochmurno z opadami śniegu, na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0°C do 5°C, na Podhalu -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MieszkaniecDzielnicy (83.26. * .194) 26.01.2023 14:15
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A węgla z miasta jak nie było tak dalej nie ma, w innych gminach już dawno rozprowadzają a w Jastrzębiu urzędnicy by tylko chcieli powyżek a nic nie potrafią załatwić i jeszcze bezczelnie zachowują się wobec petentów którzy pojawiają się i dopytują o węgiel