Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pull The Wire, The Bill oraz Batna na wspólnym koncercie w MOK-u [ZAPOWIEDŹ]

Weterani punkowej sceny The Bill, Pull The Wire zagrają już 25 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Imprezę poprzedzi występ grupy Batna z Jastrzębia-Zdroju.

Pull The Wire, The Bill oraz Batna na wspólnym koncercie w MOK-u [ZAPOWIEDŹ]

The Bill, założony w 1986 roku w Pionkach, to jedna z najważniejszych polskich grup punkrockowych. Zespół wielokrotnie wydawał płyty i brał udział w najważniejszych festiwalach muzycznych w kraju, dając żywiołowe i energiczne koncerty.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, który wie, jak się bawić. Muzyka zespołu jest inspirowana punk rockiem, a koncerty to jak wypad z kumplami na piwo-pełne niewybrednych żartów i zabawy.

BATNA to zespół z Jastrzębia-Zdroju, grający polskiego rocka z lekkim metalowym zadziorem. Zwycięzca Antyfestu Antyradio 2021 i laureat trzeciego miejsca w plebiscycie "Złotego Bączka 2022", BATNA to prawdziwa petarda na scenie, jak wulkan Etna w erupcji.

Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile pełne muzycznej energii i żywiołowej zabawy. Bilety już w sprzedaży. 

Bilety na koncert Pull the Wire + The Bill + Batna

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/532569321788723

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 17.02.2023 07:57

Co to?
Kto to?
Byli chociaż w Tańcu z Gwiazdami?

~Pył (89.25. * .86) 17.02.2023 07:32

W Pszowie? Ale jak to nie w przyszłej europejskiej stolicy kultury?