Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

BDO, opłata produktowa, odpady - urząd zaprasza na darmowe szkolenia online

Temat, który może spędzać sen z powiek. Infolinie BDO są stale oblegane, tym razem jednak będzie można zdobyć trochę wiedzy na darmowych szkoleniach internetowych. Każde z nich potrwa pięć godzin, zaplanowano szereg zagadnień, które zostaną poruszone. Ważne, by wcześniej się zapisać.

BDO, opłata produktowa, odpady - urząd zaprasza na darmowe szkolenia online
Przedsiębiorcy zarejestrowani w BDO muszą co roku składać raport. / fot. ilustracyjne freepik

Trzy szkolenia na przełomie lutego i marca skierowane do "podmiotów korzystających ze środowiska", czyli dla przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska.

Szkolenia z zakresu sprawozdań dotyczących opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych, wytwarzanych odpadów oraz sporządzania wniosków rejestrowych, aktualizacyjnych i o wykreślenie z rejestru BDO są organizowane przez Departament Ochrony Środowiska, Ekologii i Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mail: szkolenia.oplaty@slaskie.pl, podając w temacie nazwę szkolenia, a w treści imię i nazwisko, imienny adres email oraz informacje o podmiocie, jaki dana osoba reprezentuje.

Terminy szkoleń:

  • Szkolenie "Opłaty za korzystanie ze środowiska, rejestr BDO w zakresie składania wniosków rejestrowych i aktualizacyjnych" - 27 luty 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 24.02.2023r.)
  • Szkolenie "Opłaty produktowe" - 28 luty 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 27.02.2023r.)
  • Szkolenie "Odpady" - 01 marca 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 28.02.2023r.)

Szkolenie organizowane jest w formie online, na platformie MS Teams.

Informacja mailowa potwierdzająca udział (wraz z linkiem dostępu do szkolenia) zostanie przesłana dopiero godzinę przed planowanym terminem rozpoczęciem szkolenia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].