BDO, opłata produktowa, odpady - urząd zaprasza na darmowe szkolenia online

Temat, który może spędzać sen z powiek. Infolinie BDO są stale oblegane, tym razem jednak będzie można zdobyć trochę wiedzy na darmowych szkoleniach internetowych. Każde z nich potrwa pięć godzin, zaplanowano szereg zagadnień, które zostaną poruszone. Ważne, by wcześniej się zapisać.

BDO, opłata produktowa, odpady - urząd zaprasza na darmowe szkolenia online
Przedsiębiorcy zarejestrowani w BDO muszą co roku składać raport. / fot. ilustracyjne freepik

Trzy szkolenia na przełomie lutego i marca skierowane do "podmiotów korzystających ze środowiska", czyli dla przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska.

Szkolenia z zakresu sprawozdań dotyczących opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych, wytwarzanych odpadów oraz sporządzania wniosków rejestrowych, aktualizacyjnych i o wykreślenie z rejestru BDO są organizowane przez Departament Ochrony Środowiska, Ekologii i Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mail: szkolenia.oplaty@slaskie.pl, podając w temacie nazwę szkolenia, a w treści imię i nazwisko, imienny adres email oraz informacje o podmiocie, jaki dana osoba reprezentuje.

Terminy szkoleń:

  • Szkolenie "Opłaty za korzystanie ze środowiska, rejestr BDO w zakresie składania wniosków rejestrowych i aktualizacyjnych" - 27 luty 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 24.02.2023r.)
  • Szkolenie "Opłaty produktowe" - 28 luty 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 27.02.2023r.)
  • Szkolenie "Odpady" - 01 marca 2023r., g. 9:00-14:00 (rejestracja do g. 15:00 dnia 28.02.2023r.)

Szkolenie organizowane jest w formie online, na platformie MS Teams.

Informacja mailowa potwierdzająca udział (wraz z linkiem dostępu do szkolenia) zostanie przesłana dopiero godzinę przed planowanym terminem rozpoczęciem szkolenia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].