Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczniowie z SP 12 w Jastrzębiu-Zdroju walczą o nagrodę w You Can Dance!

Do 5 marca można głosować w drugiej edycji konkursu You Can Dance!. O sukces w nim walczą uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju. - Trzymamy kciuki i głosujemy. Najlepiej codziennie - mówią pracownicy jastrzębskiego magistratu.

Uczniowie z SP 12 w Jastrzębiu-Zdroju walczą o nagrodę w You Can Dance!
Jastrzębie-Zdrój reprezentują uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki: Kamil Dominik, Natalia Krzywda, Hanna Golec i Wiktoria Muranko.

Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Telewizją Polską ogłosiło drugą edycję konkursu You Can Dance!e. Do tegorocznej edycji wpłynęło ponad 300 zgłoszeń od szkół podstawowych z całej Polski. Jastrzębie-Zdrój reprezentują uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki: Kamil Dominik, Natalia Krzywda, Hanna Golec i Wiktoria Muranko.

Przesłane zgłoszenia biorą udział w konkursie. Filmy zostały opublikowane 24 lutego na stronie internetowej You Can Dance. Tego dnia ruszyło też głosowanie na najlepsze wykonanie. W konkursie zwycięża 10 szkół, które do 5 marca do 23.59 zdobędą największą liczbę głosów.

- Zachęcamy do głosowania. To nic nie kosztuje, głosujesz codziennie i bez logowania! Dajmy razem szanse naszym! - zachęcają pracownicy Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju. Głosowanie jest anonimowe i ogólnodostępne. Wyniki poznamy 6 marca. Główna nagroda to 15.000 zł oraz wizyta gwiazd programu w szkole. - Trzymamy kciuki i głosujemy. Najlepiej codziennie - dodają pracownicy jastrzębskiego magistratu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Premko (193.46. * .125) 01.03.2023 14:14

a gdzie link do głosowania ?