Jastrzębianie poszli na spacer z psami

Mimo nie najlepszej aury znaleźli się chętni, aby wspólnie ze swoimi psami wyruszyć na spacer socjalizacyjny. Do tego typu aktywności zachęcał Rafał Grzybek, treser psów.

 Jastrzębianie poszli na spacer z psami
Psy chętnie zawierały nowe znajomości

Jastrzębianie poszli na spacer z psami

Punktualnie o godzinie 15:00 w sobotę rozpoczął się socjalizacyjny spacer z psami. Na zaproszenie Rafała Grzybka, tresera psów, odpowiedziało kilkudziesięciu mieszkańców wraz ze swoimi czworonogami.

- To ma być czas dla nas i naszych podopiecznych. Idziemy do malowniczego lasu Kyndra, aby się zrelaksować, odpocząć od tygodnia pracy. Marcowym spotkaniem rozpoczynamy nasze spacery, które będą odbywały się co miesiąc i do których serdecznie zachęcam. Trasa, jaką zaproponowałam to 5 km. Prowadzi pięknym lasem. W trakcie marszu macie państwo okazję porozmawiać o sprawach związanych z waszymi psiakami, wymienić poglądy, po prostu spędzić czynnie ten czas - mówił na rozpoczęcie spaceru Rafał Grzybek.

Każdy z uczestników troszczył się o swojego pupila, zabierając miskę z wodą, a także woreczki, aby posprzątać ewentualne nieczystości. Pisaki, które nie są gotowe na to, aby być głaskane, zaczepiane i mogące zareagować agresywnie - miały przypiętą do obroży żółtą wstążkę.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].