Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Matka wezwała policję ws. pijanego syna. 43-latek wystartował do policjantów z pięściami

Pijany mężczyzna leżał na podłodze w mieszkaniu matki. W takim stanie zastali go wezwani na miejsce funkcjonariusze. Kobieta poprosiła o interwencję, bo "syn źle ją traktował". Na widok policjantów mężczyzna stał się agresywny i wulgarny.

Matka wezwała policję ws. pijanego syna. 43-latek wystartował do policjantów z pięściami
Sprawy przybrały dynamiczny obrót, kiedy mężczyzna zacisnął pięści, przyjął postawę do walki i zrobił krok w kierunku mundurowych / fot. ilustracyjne freepik

W piątkowe wczesne popołudnie dyżurny jastrzębskiej policji odebrał zgłoszenie od kobiety, która przekazała, iż w mieszkaniu przebywa jej syn, który jest pijany i źle ją traktuje. Wysłany na miejsce patrol zastał mężczyznę, od którego wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu, leżącego na podłodze. Na widok mundurowych, znacznie się ożywił.

- 43-latek nie podał swoich danych osobowych, stał się bardzo agresywny, kierował do policjantów groźby i wulgaryzmy. Został kilkukrotnie pouczony, by się uspokoił i zachowywał zgodnie z prawem - przekazuje rzecznik komendy, st. asp. Halina Semik.

Sprawy przybrały jednak dynamiczny obrót, kiedy mężczyzna zacisnął pięści, przyjął postawę do walki i zrobił krok w kierunku mundurowych. Wtedy został natychmiast obezwładniony i zakuty w kajdanki. To jednak nie zmniejszyło jego zapału do obrażania funkcjonariuszy.

Pijany jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty gróźb oraz znieważenia policjantów, za co grozi mu pobyt więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].