Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pseudokibic zatrzymany po meczu w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Kilka minut po meczu policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który w czasie spotkania odpalił świece dymne. Trwa ustalanie, kto wniósł race na stadion. Policjanci zabezpieczali sobotni mecz pomiędzy GKS-em Jastrzębie i GKS-em Siarka Tarnobrzeg.

Pseudokibic zatrzymany po meczu w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]
Przestępstwem jest również wnoszenie lub posiadanie na imprezie masowej wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, materiałów wybuchowych lub innych niebezpiecznych przedmiotów. / fot. Policja

Policjanci z komendy w Jastrzębiu-Zdroju, oddział prewencji z Katowic, pododdział prewencji z Bielska-Białej i funkcjonariusze obsługujący armatkę wodną zabezpieczali mecz piłki nożnej. W sobotę (11.03.) GKS Jastrzębie podejmował u siebie GKS Siarkę Tarnobrzeg. Poza siłami skierowanymi na stadion, na terenie całego miasta pojawiły się wzmożone patrole prewencji, drogówki oraz kryminalni.

W czasie spotkania jeden z kibiców odpalił race. Został ujęty przez policję kilka minut po zakończonym spotkaniu. Trwają czynności, mężczyzna zostanie dziś przetransportowany do sądu, gdzie usłyszy zarzuty, przekazała nam rzecznik jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Policja przypomina, że osoby, które podczas imprezy sportowej używają elementów odzieży lub przedmiotów, dzięki którym ich identyfikacja jest utrudniona lub niemożliwa podlegają karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2 tysiące złotych.

Przestępstwem jest również wnoszenie lub posiadanie na imprezie masowej wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, materiałów wybuchowych lub innych niebezpiecznych przedmiotów. Osoba, która łamie ten zakaz, popełnia przestępstwo, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakazy wstępu na imprezę masową.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Heni (37.30. * .254) 14.03.2023 17:25

Policja też ma zakryte twarze więc też powinna podlegać karze.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 14.03.2023 06:48

Informacja jest niekompletna, gdyż powinno być:
"Pseudokibic na pseudomeczu odbywającym się na pseudostadionie w tej upadającej pseudoosadzie górniczej".

~Urbano (5.173. * .55) 14.03.2023 02:06

No to Ci przestępca kurcze.

~obserwator2 (89.64. * .101) 13.03.2023 17:18

To niestety piłkarscy kibole i tyle

~Pl (89.64. * .141) 13.03.2023 15:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Buahha to jest czyn na dwadziescia lat wièzienia itp.
Milicja nie potrafi złapać pedofila i za nich to robią tak zwani Łowcy Pedofili.
Kpina i zdurnowacenie prawne trwa.

~kaznodzieja (89.77. * .80) 13.03.2023 12:35

Trwa nadal pandemia i maseczki czy kaptur mogę nadal sobie nosić

~Skarbnik (79.184. * .70) 13.03.2023 12:24

Domniemanie niewinności jest w każdym demokratycznym państwie .Chodzi o szybkość rozpatrywania takich spraw .Nie trzeba miesięcy śledztwa i czekania aż sąd łaskawie zajmie się sprawą po 3 latach od wydarzenia .Tak proste sprawy w USA załatwia właśnie Sędzia Pokoju , bo gdyby amerykański wymiar sprawiedliwości działał tak "szybko " jak polski to sądy w USA byłyby dopiero na etapie rozpatrywania spraw koniokradów z czasów dzikiego zachodu .

~Jagna (178.43. * .134) 13.03.2023 12:20

T winaTuska.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 13.03.2023 12:18
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

W USA to i owszem, ale nie w katolickim Polinie.
Tutaj cały czas odgrywa rolę zasada domniemania niewinności.

~Skarbnik (79.184. * .70) 13.03.2023 11:19

W USA takie sprawy załatwia Sędzia Pokoju i po przeczytaniu protokołu z policji po godzinnej rozprawie zapada wyrok .