Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bartosz Glenc potrzebuje naszej pomocy. Liczy się każda złotówka

Bartosz nie chodzi, nie siedzi, jest dzieckiem całkowicie zależnym od osob trzecich. Wymaga opieki przez 24 godziny na dobę.

Bartosz Glenc potrzebuje naszej pomocy. Liczy się każda złotówka
Pomóżmy Bartkowi. Liczy się każda złotówka. Foto rodzice

- Bartosz urodził się jako wcześniak w 35 tygodniu ciąży, ale to nie jego największy problem. Tuż przed jego przyjściem na świat, podczas badań prenatalnych dowiedzieliśmy się, że urodzi się bardzo chory. Diagnoza: przepuklina oponowo-rdzeniowa. Konsekwencją tego jest wodogłowie. W dniu narodzin przeszedł pierwszą operację ratująca życie - plastykę przepukliny, a dwa tygodnie później kolejną - wstawienie do jego główki zastawki komorowo-otrzewnowej - mówi pani Justyna, mam Bartka.

Bartosz nie chodzi, nie siedzi, jest dzieckiem całkowicie zależnym od osob trzecich. Wymaga opieki przez 24 godziny na dobę. By mógł zaznać trochę samodzielności potrzebuje wózka aktywnego. Niestety ten na którym się teraz porusza jest już za mały.

Potrzebny nowy wózek

- Ręce Bartka też nie są sprawne. Z tego powodu tym razem postawiliśmy na wózek innej firmy, który jest lżejszy i łatwiej się prowadzi. Cena takiego wózka jest bardzo duża, dlatego prosimy o wsparcie. Potrzeba 10 tys. zł. Sami nie damy rady wyłożyć tak dużych pieniedzy. Na tym nie koniec, to nie jedyne koszty w ostatnim czasie, bo gdy dziecko rośnie trzeba wymienić wszystkie potrzebne sprzęty dla Bartka. Niedawno kupiliśmy nowy pionizator, w planach jest jeszcze fotelik do samochodu, bo aktualny jest już za mały. Do tych kosztów dochodzi rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, wizyty u specjalistów - dodają rodzice  Justyna i Sylwester Glenc.

Jak pomóc? 

Wesprzec Bartka można wpłacając pieniążki na zbiórkę: https://pomagam.pl/cga8wp

Przekazujac mu 1,5% podatku:

Numer KRS: 0000037904

Cel szczegółowy: 25092 Glenc Bartosz

bądź wpłacając darowiznę podając poniższe dane:

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

25092 Glenc Bartosz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].