Bura Suka 2023. 25 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się motocyklowe pożegnanie zimy

Pierwsze ciepłe promienia słońca sprawiły, że każdy motocyklista szykuje się na ogromne wydarzenie, jakim jest Motocyklowe Pożegnanie Zimy Bura Suka.

Zima już odchodzi, a wraz z nią czas na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Dla wielu fanów jednośladów oznacza to jedno - zlot motocyklowy! W sobotę 25 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń motocyklowych w Polsce - BURA SUKA 2023 r. Motocyklowe pożegnanie zimy.

BURA SUKA 2023 r. rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00 na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i konkursów, w których będą mogli wziąć udział. Każdy fan motoryzacji będzie mógł zdobyć koszulkę oraz kolekcjonerską blaszkę motocyklową. Na scenie pojawią się zespoły muzyczne - 4.07 Blues oraz Pan demic Silesian Band. Na zlocie prezentowany będzie przez BMW Gazda Group Gliwice motocykla M 1000 R, który jak sądzą wtajemniczeni przesuwa granice możliwości. Ta maszyna rozpędza się do 280 km/h!

Ważnym punktem jutrzejszego programu będzie wspólna przejażdżka motocyklowa, która rozpocznie się o godzinie 14.00.

Miejsce zbiórki to parking przy restauracji McDonald ’s, następie motocykliści ustawią się w kolumny parady wzdłuż ul. Porozumienia Jastrzębskiego.

Przebieg przejazdu ulicami: Porozumienia Jastrzębskiego, Warszawska, Północna, al. Piłsudskiego, al. Jana Pawła II, Jagiełły, Cieszyńska, Al. Piłsudskiego, Warszawska, Jana Nowaka Jeziorańskiego. Zakończenie przejazdu na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wymienione ulice będą wyłączone z ruchu podczas przejazdu motocykli. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie Policja oraz Straż Miejska z Jastrzębia-Zdroju.

Organizatorzy zapewniają, że BURA SUKA 2023 r. będzie wydarzeniem, którego uczestnicy na pewno nie zapomną. To doskonała okazja, by rozpocząć sezon motocyklowy w dobrym stylu i w towarzystwie pasjonatów jednośladów. Bez wątpienia będzie to czas pełen emocji, adrenaliny i dobrej zabawy.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].