Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bura Suka 2023. 25 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się motocyklowe pożegnanie zimy

Pierwsze ciepłe promienia słońca sprawiły, że każdy motocyklista szykuje się na ogromne wydarzenie, jakim jest Motocyklowe Pożegnanie Zimy Bura Suka.

Zima już odchodzi, a wraz z nią czas na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Dla wielu fanów jednośladów oznacza to jedno - zlot motocyklowy! W sobotę 25 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń motocyklowych w Polsce - BURA SUKA 2023 r. Motocyklowe pożegnanie zimy.

BURA SUKA 2023 r. rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00 na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i konkursów, w których będą mogli wziąć udział. Każdy fan motoryzacji będzie mógł zdobyć koszulkę oraz kolekcjonerską blaszkę motocyklową. Na scenie pojawią się zespoły muzyczne - 4.07 Blues oraz Pan demic Silesian Band. Na zlocie prezentowany będzie przez BMW Gazda Group Gliwice motocykla M 1000 R, który jak sądzą wtajemniczeni przesuwa granice możliwości. Ta maszyna rozpędza się do 280 km/h!

Ważnym punktem jutrzejszego programu będzie wspólna przejażdżka motocyklowa, która rozpocznie się o godzinie 14.00.

Miejsce zbiórki to parking przy restauracji McDonald ’s, następie motocykliści ustawią się w kolumny parady wzdłuż ul. Porozumienia Jastrzębskiego.

Przebieg przejazdu ulicami: Porozumienia Jastrzębskiego, Warszawska, Północna, al. Piłsudskiego, al. Jana Pawła II, Jagiełły, Cieszyńska, Al. Piłsudskiego, Warszawska, Jana Nowaka Jeziorańskiego. Zakończenie przejazdu na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wymienione ulice będą wyłączone z ruchu podczas przejazdu motocykli. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie Policja oraz Straż Miejska z Jastrzębia-Zdroju.

Organizatorzy zapewniają, że BURA SUKA 2023 r. będzie wydarzeniem, którego uczestnicy na pewno nie zapomną. To doskonała okazja, by rozpocząć sezon motocyklowy w dobrym stylu i w towarzystwie pasjonatów jednośladów. Bez wątpienia będzie to czas pełen emocji, adrenaliny i dobrej zabawy.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].