Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie-Zdrój szuka talentów [ZAPOWIEDŹ]

Fotografujesz, śpiewasz, a może tańczysz? Już wkrótce rusza III edycja konkursu "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój".

Jastrzębie-Zdrój szuka talentów [ZAPOWIEDŹ]
W tegorocznej edycji, która rusza już wkrótce, osoby od 10. do 100. roku życia będą mogły zgłaszać swój udział w imprezie. (fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju)

Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju zapowiada, że już wkrótce będzie można zgłaszać się do udziału w konkursie "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój". To trzecia edycja konkursu, którego gala finałowa przyciągnęła w minionym roku liczne grono mieszkańców do Sali Koncertowej w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia.

W tegorocznej edycji, która rusza już wkrótce, osoby od 10. do 100. roku życia będą mogły zgłaszać swój udział w imprezie. W zeszłym roku laureatami konkursu zostali w kategorii:

  • fotograficznej „Gdzieś Pomiędzy” Michał Kaczorek,
  • filmowej „Siła Przyciągania” Mateusz Szczepara,
  • literackiej „Przypowieść o chłopcu, który chciał wrócić do domu” Maja Prokurat,
  • scenicznej „Poetyka brzmień” Malwina Krakowczyk,
  • plastycznej „Trębacz” Sławomir Rąbalski.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].