Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie-Zdrój: Szaleńcza ucieczka przed policją. Motocyklista uderzył w radiowóz

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali po pościgu 40-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Motocyklista nie zważał na znaki drogowe i inne pojazdy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Jastrzębie-Zdrój: Szaleńcza ucieczka przed policją. Motocyklista uderzył w radiowóz
Policjanci zajechali drogę motocykliście, kończąc jego szaleńczą jazdę / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Niebezpieczny rajd ulicami Jastrzębia-Zdroju urządził sobie 40-letni motocyklista. Patrol jastrzębskich wywiadowców zauważył mężczyznę w piątek (2.06.) około 23:00 na ulicy Podhalańskiej. Policjanci, przypuszczając, że to kierujący, którego obowiązuje zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

- Kierujący jednośladem zignorował mundurowych i gwałtownie przyspieszył. Motocyklista nie zwracał uwagi na sygnały świetlne i dźwiękowe, a uciekając, popełnił szereg wykroczeń. W trakcie ucieczki wyrzucił też woreczki z białą substancją i uderzył w radiowóz - relacjonuje oficer prasowa jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik. 

Policjanci zajechali drogę motocykliście, kończąc jego szaleńczą jazdę. Potwierdziło się, że 40-latek ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za jego zlekceważenie, posiadanie środków zabronionych i niezatrzymanie się do kontroli grozi mu kilku lat więzienia, kolejny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie też za wykroczenia, które popełnił podczas ucieczki.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_skrobanka (89.77. * .146) 06.06.2023 08:53

Jeste gupia

~ExtraMocny (193.200. * .16) 06.06.2023 07:53

Dziołcha, Ty mosz coś z deklem? Górnicy nie przechodzą na leberstwo tak szybko, jak sędziowie, klawisze i prokuratorzy. Pomyliły Ci się "zawody." Pedom Ci, że matury z WOS to Ty byś, na pewno, nie zdała, sądząc po Twoich wpisach, tylko na tym forum. Chyba, że Ty tak, od lat, tylko udajesz głupią.

~ciekawy (188.137. * .95) 06.06.2023 07:38

Anka_Pisanka - albo do innej roboty,

~Anka_skrobanka (89.77. * .146) 06.06.2023 07:29

Bo jo cie kochom

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 06.06.2023 06:07

Górnik po szychcie?
A nie, bo skoro 40 lat, to już emeryt górniczy.
W takim razie na pewno jechał schorowany na wizytę do lekarza.