Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyłapana na kradzieży zaatakowała ekspedientkę. Osiem zarzutów dla 30-latki z Jastrzębia

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież rozbójniczą. 30-latka kradła w sklepie, a przyłapana - użyła przemocy wobec pracowników, którzy chcieli odzyskać skradzione towary.

Przyłapana na kradzieży zaatakowała ekspedientkę. Osiem zarzutów dla 30-latki z Jastrzębia
Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzaną na 3 miesiące. / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów spożywczych. Pracownica, która zauważyła podejrzane zachowanie kobiety natychmiast zareagowała. Próbowała ją zatrzymać i odzyskać skradzione artykuły. 30-latka nie zamierzała się jednak poddawać i zaatakowała ekspedientkę, której na pomoc ruszyli klienci. Wtedy do akcji wkroczył partner złodziejki, umożlwiając jej wspólną ucieczkę.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko dotarli na miejsce, po ustaleniu rysopisu podejrzanych, ruszyli na ich poszukiwania. 30 minut później na alei Piłsudskiego wywiadowcy zatrzymali uciekinierów - przekazuje st. asp. Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

Jastrzębianka odpowie za kradzież rozbójniczą, ale nie tylko. Mundurowi przedstawili jej łącznie osiem zarzutów, w tym za liczne kradzieże sklepowe oraz posługiwanie się skradzioną kartą bankomatową. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzaną na 3 miesiące.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~perfektmen (89.77. * .146) 06.06.2023 20:39

Mam przeczucie graniczące z pewnością że to jakaś wojująca feministka ha hahaha

~MecenasJanParagraf (79.184. * .70) 06.06.2023 18:54

W USA j kolację jadłaby już więzieniu , po wyroku Sędziego Pokoju