Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozwój, satysfakcja i budowanie relacji i to wszystko w języku obcym!

W dziale handlowym Eko-Okien są duże możliwości rozwoju, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystym języku jest podstawą tej pracy. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

Rozwój, satysfakcja i budowanie relacji i to wszystko w języku obcym!
Obecnie poszukiwane są osoby posługujące się językiem niderlandzkim, włoskim, francuskim i niemieckim.

W dziale handlowym Eko-Okien są duże możliwości rozwoju, a kontakt z zagranicznymi klientami w ich ojczystym języku jest podstawą tej pracy. Znasz język obcy? Ta praca jest dla Ciebie!

Codzienna praca w dziale handlowym Eko-Okien jest pełna interakcji z klientami, przygotowywania ofert i zamówień, a także rozwiązywania różnych problemów. Przyjrzyjmy się bliżej, jak wygląda przeciętny dzień pracy na „handlówce”.

Liczy się sprzedaż

Jednym z głównych zadań działu handlowego Eko-Okien jest sprzedaż produktów, które powstają w Kornicach niedaleko Raciborza. To oznacza aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów, prezentowanie im ofert i finalizowanie zakupu. Pracownicy są wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały marketingowe, które pozwalają pokazać, że to właśnie produkty i oferta Eko-Okien są najlepsze na rynku.

Języki obce

Praca w dziale handlowym wymaga umiejętności komunikacji w języku obcym. To szczególnie ważne w firmie, która swoje produkty wysyła głównie na eksport. Specjaliści ds. eksportu kontaktują się z klientami w ich ojczystych językach. Muszą też być zaznajomieni ze specyficznymi branżowymi pojęciami, aby skutecznie komunikować się i rozumieć potrzeby rynku. Obecnie poszukiwane są osoby posługujące się językiem niderlandzkim, włoskim, francuskim i niemieckim.

Współpraca

Osoby pracujące na „handlówce” często współpracują z innymi działami Eko-Okien, takimi jak planowanie, transport czy serwis. Wspólna praca i komunikacja miedzy nimi są potrzebne do skutecznego realizowania zamówień i koordynowania wszystkich niezbędnych do tego działań. Oprócz najwyższej jakości produktów ważna jest też kompleksowa obsługa, dzięki której współpraca z wieloma klientami trwa od lat.

Dbanie o relacje

Pracownicy muszą nie tylko zdobywać nowych klientów, ale także dbać o utrzymanie i rozwijanie relacji z tymi obecnymi. Buduje to lojalność i zwiększa szansę na długotrwałą współpracę. Ważne jest budowanie zaufania i zapewnienie wsparcia na każdym etapie współpracy. Kontakt nie odbywa się tylko za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej, ale również spotkań na żywo. Klienci regularnie przyjeżdżają do Kornic, żeby na własne oczy zobaczyć największą w Europie fabrykę stolarki otworowej.

Otwartość na naukę

Poszerzająca się ciągle gama produktów sprawia, że pracownicy muszą aktualizować swoją wiedzę na ich temat. Biorą udział w wielu szkoleniach, podczas których poznają nie tylko szczegóły dotyczące oferty Eko-Okien, ale również skutecznych technik sprzedaży. Swoje miejsce znajdą tam też osoby młode bez większego doświadczenia zawodowego. Warunkiem jest chęć do pracy i otwartość na naukę.

Nie ma rutyny

Praca w dziale handlowym nie jest łatwa, ponieważ wymaga nieustannego kontaktu z klientami i często wiąże się z dużym stresem. Każdy dzień jest inny, co oznacza brak rutyny, ale też konieczność szybkiego dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji. Jednak dla osób pewnych siebie, wytrwałych, asertywnych, elastycznych i empatycznych, praca w dziale handlowym Eko-Okien będzie bardzo satysfakcjonująca.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].