Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poseł Adam Gawęda komentuje marsz 4 czerwca: Liderzy obecnej opozycji nie mają nic do zaoferowania, dlatego oś sporu politycznego przenoszą do przestrzeni agresji i negatywnych emocji

Poseł Adam Gawęda zapytany o komentarz do wydarzenia w stolicy, które odbyło się 4 czerwca mówi, że marsz nie wniósł nic nowego w przekazie PO. 

Poseł Adam Gawęda komentuje marsz 4 czerwca: Liderzy obecnej opozycji nie mają nic do zaoferowania, dlatego oś sporu politycznego przenoszą do przestrzeni agresji i negatywnych emocji
Oczywistym faktem przecież jest, że nie o demokrację i wolność walczy lider platformy - stwierdza poseł Adam Gawęda. Fot. Nowiny archiwum

- Marsz zorganizowany 4 czerwca w Warszawie przez Donalda Tuska pokazuje prawdziwy obraz planu na kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej, którym jest wyprowadzanie ludzi na ulicę, agresja, polaryzacja społeczeństwa i wykorzystywanie wpływów w instytucjach unijnych na działania przeciwko Polsce. Cel - zdobycie władzy za wszelką cenę. Oczywistym faktem przecież jest, że nie o demokrację i wolność walczy lider platformy. Potwierdzeniem tego są wypowiedzi polityków partii opozycyjnych, którzy stwierdzili, że w Polsce demokracja jest i żyjemy w wolnym kraju. Punktem kulminacyjnym marszu było wystąpienie Donalda Tuska, z którego płynęły same ogólniki podkreślane rytmicznymi okrzykami „j***ć PiS” i tymi samymi postulatami wypisanymi na transparentach, koszulkach i kaskach. Ten obraz platformy, wykorzystującej kilkuletnie zindoktrynowane dzieci, które krzyczały „PiS do piekła” mnie przeraził. To przekraczanie granic i standardów politycznego sporu. 

Przypomnę tym, którzy tego okresu nie pamiętają, że moje ugrupowanie, Prawo i Sprawiedliwość w kampaniach wyborczych, zarówno w roku 2015 jak i w 2019 skupiło się na wypracowywaniu najlepszych rozwiązań dla Polski i naszych obywateli. Tysiące spotkań z ludźmi, liczne konwencje programowe oraz debaty z ekspertami stały się podstawą naszego programu. Można bez trudu sprawdzić jak wiele z naszych zapowiedzi udało się zrealizować. Liderzy obecnej opozycji nie mają nic do zaoferowania, dlatego oś sporu politycznego przenoszą do przestrzeni agresji i negatywnych emocji. Jestem przekonany, że Polacy tę zasadniczą różnicę pomiędzy nami i opozycją zauważają.

Choć oceniamy marsz z różnych perspektyw, warto w tym miejscu zapytać o prawdziwe cele Koalicji Obywatelskiej i europejskich elit politycznych wspierających opozycję. Czy Polska w przyszłości ma być nadal krajem suwerennym, decydującym o swojej przyszłości, czy tylko częścią machiny brukselskiej, „super państwa” w którym Berlin decyduje za nas o wszystkim? Walka w tej kampanii wyborczej, w której jak widać opozycja wykorzysta „dosłownie wszystko” będzie toczyła się o to, w jakiej Polsce żyć będą następne pokolenia - mówi Nowinom poseł Adam Gawęda.

Ludzie

Adam Gawęda

były poseł i senator

84 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zapamietajcie (85.202. * .83) 09.06.2023 10:51
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

"Obydwoje rządząc nie mieli na emer stażowe dla spracow ludzi ale na urlopy gornicze do wczesnych emer górniczej juz po raz kolejny tak .. I masz tu kuźwa wybór ? "Ci co naprawde ciężko pracują widzą ze nie ma sensu, Ci co darmochy cale zycie oczekują nic nie wnoszą i statek idzie na dno
Długi kraju rosną, aż któregoś dnia statek Polska piźnie jak banka mydlana i zostanie znana wieść że, ” Król bez szat chodzi”.

~ciekawe (85.202. * .83) 09.06.2023 10:44
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

widze ze dp 1300 ktos dal -.a jakze dlaczego jezdzac zlotym mercedesem lub niechodzac do pracy nie mial by dostac.

~Marccc (85.202. * .83) 09.06.2023 10:41
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Latwo sie rzadzi za oszczednosci ludzi pracy.Od poczatku o tym wiedzialm ze PIS wywolujac celowo tak wysoka inflacje robi swiadomy przekret.Slepe rozdawnictwo z czegos trzeba byl to pokryc.Oj latwo sie okrada spracowanych i oszczednych a popularne jest rozdawanie szczegolne nie swojego w imie rzekomych wyzszych racji.

~1300zl (46.204. * .26) 09.06.2023 10:27
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

a te 1300zl na kazde dziecko tez sie znajdzie,Bedziemy jak Mateuszek sprzedawac i kupowac dzialki pod Wroclawiem.Mateuszek zarobil ,my tez zarobimy.

~Markkkk (46.204. * .26) 09.06.2023 10:22
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

do Obiektywny :jest tak zepracujacy sa obecnie kopani w dup...,oszczedni okradani z realu wartosci pieniadza,a nieroby wszelkiej masci sie smieja bo po co pracowac jak i tak 14stke dadza w calosci?!Takiekurcze sprawiedliwe te rzady

~Hmm (46.204. * .26) 09.06.2023 10:15
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

"Obydwoje rządząc nie mieli na emer stażowe dla spracow ludzi ale na urlopy gornicze do wczesnych emer górniczej juz po raz kolejny tak .. I masz tu kuźwa wybór ? …Dżuma lub Cholera ,nie licze SLDowskiego pedalstwa lub PSLowskie grabienie KRUSowskie pod siebie czyli „biede” jakze czesto strasznie majętnych– cztery wiodące partie. PO, PSL, SLD i PIS. Ilu to znow pracowników z 50 letnim stażem pracy nie dożylo emerytur i tych kolejnych świąt.Raz mowoa ze zamknoete,teraz znow szukaja frajerow wiec stazowe otwarte ,Komor tez tak w drugiej turze obiecywal ale Ktoz Jemu jak i Wam juz wierzy.

~icoTy (46.204. * .26) 09.06.2023 10:10
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

do Obiektywny:a niech wraca,wisi mi juzto Kto ten PISowski raj rozpierd... Ci co darmochy cale zycie oczekują nic nie wnoszą i statek idzie na dno
Długi kraju rosną, aż któregoś dnia statek Polska piźnie jak banka mydlana i zostanie znana wieść że, ” Król bez szat chodzi”.

~hahaha (46.204. * .26) 09.06.2023 10:07
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Ja nie moge głosować na PIS poniewaz na każde dziecka nie dal mi postulowanej przezemnie kwoty 1300zl...

Objektywny 09.06.2023 09:25

Do poniżej ....Budka Suflera śpiewa też "Kiedy rozum śpi" warto posłuchać i nie tylko, a najlepiej swój obudzić otworzyć oczy szeroko zamknięte wtedy można będzie nawet porównać jak było, jak jest, a jak może być kiedy wróci to co było , to wtedy pytanie "Cóż z tego znowu wyszło " będzie miało sens ??????....

~Poddany (85.202. * .83) 09.06.2023 08:28
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Jak to spiewa Budka Suflera „Cóż z tego znowu wyszło? W piwnicy znowu przyszło żyć tym, co tworzyli jutro jak mit! -Oszust do oszusta ,hej !– jak tam wiek emerytalny?- hej! jak tam inflacja, odpowiada drugi pierwszemu także głośno . Obydwoje rządząc nie mieli na emer stażowe dla spracow ludzi ale na urlopy gornicze do wczesnych emer górniczej juz po raz kolejny tak .. I masz tu kuźwa wybór ? …Dżuma lub Cholera ,nie licze pedalstwa lub grabienie KRUSowskie pod siebie czyli „biede” jakze czesto strasznie majętnych– cztery wiodące partie. PO, PSL, SLD i PIS. Ilu to znow pracowników z 50 letnim stażem pracy nie dożylo emerytur i tych kolejnych świąt. Ci co naprawde ciężko pracują widzą ze nie ma sensu, Ci co darmochy cale zycie oczekują nic nie wnoszą i statek idzie na dno
Długi kraju rosną, aż któregoś dnia statek Polska piźnie jak banka mydlana i zostanie znana wieść że, ” Król bez szat chodzi”.

~Janusuuuuz (46.204. * .44) 09.06.2023 08:13
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Jak to spiewa Budka Suflera „Cóż z tego znowu wyszło? W piwnicy znowu przyszło żyć tym, co tworzyli jutro jak mit! -Oszust do oszusta ,hej !– jak tam wiek emerytalny?- hej! jak tam inflacja, odpowiada drugi pierwszemu także głośno . Obydwoje rządząc nie mieli na emer stażowe dla spracow ludzi ale na urlopy gornicze do wczesnych emer górniczej juz po raz kolejny tak .. I masz tu kuźwa wybór ? …Dżuma lub Cholera ,nie licze pedalstwa lub grabienie KRUSowskie pod siebie czyli „biede” jakze czesto strasznie majętnych– cztery wiodące partie. PO, PIS, SLD i PSL..Ilu to znow pracowników z 50 letnim stażem pracy nie dożylo emerytur i tych kolejnych świąt.
..

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .74) 09.06.2023 07:40
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

a pan panie Gawenda to przypominasz mi profesora z mej szkoły średniej który najpierw był wielki komuch i pro rosjanin a po 1989 roku jako już emeryt to zmienił pisownię swego nazwiska na niemiecką , zaczął chodzić do kościoła i twierdził że jest Polakiem. I bardzo podobny do pana wręcz toćka w toćkę. Łoj !

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .74) 09.06.2023 07:37
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Peowiec ciągle gdzieś coś komentujesz i ręce opadają a może tak amiast czepiać się ryszawego powiesz jak nie okradać polskich firm rodzinnych - ja wiem pisuar i jego elektorat się naćka ale co gdy braknie tych co na was proaują? ale też nie zmuszam cię do myślenia bo wiem że ,,lepszy sort'' to boli a nawet grozi problemami ze zdrowiem

~Something (91.221. * .12) 08.06.2023 22:55
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

PiS to partia, której wyznawcy nie mają absolutnie nic wspólnego z mową nienawiści?! A wypowiedzi Waszego "lidera??? "Zdradzieckie mordy, gorszy sort..., itd.?!?!?!" A środkowy palec poseł lichockiej???? Zakłamany pośle!!!!

~AmbasadorSanEscobar (94.242. * .130) 08.06.2023 19:42
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Milosnik kaczego guana, analfabeta, FK,
jak nie oglasza zmiany wsrod zboczencow w sukienkach,
to jawi wypierdy pissiego zlodzieja.

Pewnie liczy na posade przy dupie jakiegos pissiego faszysty.

~PeOwiec (41.225. * .234) 08.06.2023 18:51
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Te osoby ponzej nie mają za grosz kultury tylko obrazanie

~organizator (87.207. * .48) 08.06.2023 18:29
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Poproszę o trochę kultury w dyskusji a nie tylko wyzwiska.

~Nigdynieglosujenapis (193.161. * .11) 08.06.2023 17:35
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Ja na niego nie głosowałem więc pretensje nie do mnie

~SilnikOlejowy (94.242. * .130) 08.06.2023 17:13
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Pajac, autentyczny pajac.

~cozatyp (217.115. * .198) 08.06.2023 16:21
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

takie są fakty ? .............chyba na tvpis
pokaż mi jednego angola, który tu przyjechał za pracą
może być bogatsza to prawda ale nie za pisowskiego burdelu typu np. "nowy ład" :))))))))))))))))))))
setki argumentów a troll wiecznie wypisuje bzdury z tvpis, wyjdz na dwór jest fajna pogoda a pis i tak na jesień żegnamy i twoje wypisywane głupoty tu nic nie zmienią,żegnam

~organizator (87.207. * .48) 08.06.2023 16:13
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Młodzi Brytyjczycy mogą wyjechać do Polski za chlebem. Świat stanął na głowie. W marcu 2023 szef brytyjskiej opozycji, lider Partii Pracy Keir Starmer powiedział , że Polska w ciągu dziesięciu lat może być bogatsza od Wielkiej Brytanii. Takie są fakty

~PeOwiec (41.225. * .234) 08.06.2023 16:05
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A co zrobili co z po do dzisiaj spłacają kredyty za ich autostrady ilu ludzi się powiesiło za ich rządów z powodu ich zlodziejstwa

~cozatyp (217.115. * .198) 08.06.2023 15:55
oceniono 2 razy
0
Zgłoś


"A patrząc lokalnie to Panattoni w Gorzyczkach-1000 nowych miejsc pracy i Eko okna w Wodzisławiu-3000"
a to pis przyjmuje do pracy???
chyba swoich do SSP

może lepiej zajmij się typowymi pisowskimi pomysłami: mieszkaniami,autami elektrycznymi, portami,przekopem dla żaglówek itp

~Organizator (87.207. * .48) 08.06.2023 15:36
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A patrząc lokalnie to Panattoni w Gorzyczkach-1000 nowych miejsc pracy i Eko okna w Wodzisławiu-3000.

~Do_nizej (93.179. * .78) 08.06.2023 15:07
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Gospodarczo Polacy zawsze sobie poradzą czy za komuny kapitalizmu czy pisu
pis tylko to zabiera poprzez największą inflacje w Europie i ich transfery,które nikomu nie pomogły tylko zaszkodziły o długach nawet nie wspomnę

~organizator (87.207. * .48) 08.06.2023 14:01
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ktoś poniżej napisał że PiS niszczy gospodarkę. To może niech się rozejrzy wokół - najniższe bezrobocie w całej unii, jeden z niższych wskaźników zadłużenia, PKB realne już na średnim poziomie unii, złoty bardzo mocny dolar po 4,2 zł a euro po 4,45, dziura vatowska wielokrotnie niższa niż za poprzedniego rządu, itd. Gospodarka ma się bardzo dobrze za obecnych rządów.

~Gawędziarz (89.64. * .14) 08.06.2023 12:43
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Panie Gawęda , pyta Pan czy ludzie widzą różnicę między wami ( specjalnie z małej litery - bez szacunku ), a Opozycją ( z dużej bo z szacunkiem ). Otóż Panie Gawęda: widzą , wiedzą co robicie z Polską , chcą zmiany i chcą Was wszystkich rozliczyć. Piszesz Pan te Swoje wypociny , bo stołki pod Panem i waszymi poplecznikami i pociotkami trzeszczą. Jesteście złodziejami ( patrz: willa PLUS i tym podobne), kłamcami ( patrz: wyrok sądu skazujący waszego Premiera "Kłamczuszka-Mateuszka" , kombinatorami (patrz: wasz Prezydent - bo to nie jest prezydent wszystkich Polaków, zmieniający zdanie co 3 dni bo tak mu wygodniej). Jednak największym bandytą jest wasz Prezes. Al Capone też był nie do ruszenia a pociągał za wszystkie sznurki. Jednak przyszła "kryska na matyska". Prezes Jarosław stworzył największy układ mafijny w nowożytnej historii Polski ale każda mafia jest do ruszenia , nawet wasza. Panie Gawęda zakładaj Pan pampersy , bo nieznasz Pan dnia ani godziny jak się po..asz . Bez pozdrowienia.

~Pppppp (80.112. * .17) 08.06.2023 12:36

Ciemnota

~BaltazarGombka (79.184. * .70) 08.06.2023 12:12
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Kaczyński miał dostać specjalny plan, w którym ma być określona narracja tego, jak wycofać się z "lex Tusk". Nic dziwnego, bo ustawa, która miała być dla PiS narzędziem w sporach z opozycją, zdążyła już wywołać międzynarodowy skandal. W 48 godzin wprowadzili bolszewicką ustawę do prześladowania opozycji, zaczęli straszyć nią dziennikarzy, zaatakowali polskich profesorów, obrazili ambasadora USAW szeregach partii rozważane są więc działania, które mogą doprowadzić do tego, by z dokumentu można było się wycofać. Na partyjnym zapleczu rozpoczęło się szukanie winnych i obarczanie odpowiedzialnością kolejnych osób za zawalenie tematu, który miał być motorem kampanii wyborczej PiS." lex Tusk" odbija się czkawką zdecydowanie bardziej, niż zakładano i to nie u tych, którym ustawa miała najbardziej zaszkodzić..

~cfgh (178.219. * .12) 08.06.2023 11:27
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Oczywiście, że marsz nie wniósł niczego nowego, bo cały czas chodzi o to, że PiS niszczy demokrację, niszczy naszą gospodarkę, generuje coraz to nowe afery i skłóca ludzi. Marsz świadczy o tym, że coraz więcej ludzi to dostrzega i przestaje dawać sobą manipulować. To PiS wyczerpał już swe możliwości działania i pomysły. Dlatego przegra i w Polsce wróci normalność. To pana Gawędę boli, ale jak rozumiem kolejne afery, bezsensowne pomysły gospodarcze, marnotrawstwo i szczucie jednych ludzi na drugich mu nie przeszkadza? Niech sobie lepiej szuka innego zajęcia.

~PeOwiec (41.225. * .234) 08.06.2023 11:24
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Pytanie do tych lewaków tu komentujacych co proponuje ryszawy z swoją kamanda po wygranych wyborach oprócz j...c PiS

~Krawiec (95.40. * .233) 08.06.2023 11:18
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Przestań człowieku gawędzić- każda władza kombinuje pod siebie ale to co wyprawiają ci „co nie przyśli dla pieniędzy” przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że tyłki drżą czy prezesunio wystawi was na listy ale trochę uczciwości by się przydało…

~PeOwiec (41.225. * .234) 08.06.2023 10:50
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Dlaczego wszyscy tutaj komentujący lewaki nie wyjadą tam gdzie nie ma PiS tylko rządzą lewaki i jest tak dobrze ją jak mi praca nie odpowiada to ja zmieniam i koniec a nie narzekam i wszystkich obrazam

~Lo (46.204. * .91) 08.06.2023 10:14
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Jak wy się Pisbolszewio boicie odcięcia od koryta.

~PeOwiec (41.225. * .234) 08.06.2023 09:54
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Ja chcę żyć w kraju gdzie co jest moje jest moje a nie jakiegoś imigranta z trzeciego świata chce aby polska rządzili Polacy a nie jakieś przygupy z Brukseli w tym lewaki i LGBT chce być bezpieczny w swoim kraju a nie gwałcony przez imigrantów itd

~BaltazarGombka (79.184. * .70) 08.06.2023 09:46
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

ŻADEN Z POMYSŁÓW KACZYŃSKIEGO NIE WYSZEDŁ. PORAŻKI SŁABNĄCEGO SZEFA PIS JUŻ TYLKO ŚMIESZĄ
Miały być wielkie igrzyska, odwracające uwagę od problemów Polski, jest tylko śmieszność. Kaczyński nie jest w stanie przeprowadzić już najprostszego projektu przez Sejm. Jeszcze coś tam opowiada, jeszcze jego ludzie próbują błysnąć, ale nic się nie udaje. Do Polaków dotarło, że ta władza działa na ich niekorzyść.
PiS chciał stworzyć igrzyska polityczne w postaci komisji atakującej opozycję. Zamiast tego wyszła porażka, bo opozycja komisję całkowicie zbojkotuje i nikt nie ma zamiaru się przed nią stawiać, z uwagi na pełną niekonstytucyjność tego pomysłu, a jednocześnie PiS wykreował sobie potężnych wrogów z USA na czele.
Ziobro odsunął się od Kaczyńskiego i dystansuje od pomysłów, prezes PiS przeżywa więc w samotności gorycz porażki. A porażki słabnącego szefa PiS już tylko śmieszą – satrapa stał się karykaturą samego siebie, zatapiając przy tym swoich polityków i siebie bardzo mocnymi powiązaniami z Rosją.

~Jastrzomb (5.173. * .161) 08.06.2023 09:46
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Tak panie Gawęda,nasze dzieci,wnuki chcą żyć w państwie bez pisu,bez waszego złodziejstwa , kłamstwa i robienia wody z mózgu

~wtf (176.198. * .178) 08.06.2023 09:27
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Ostatni gawędziarz przypomniał coś sobie 4 dni po marszu. Z ośki się chyba urwał...

~pszczółak_gucio (5.184. * .162) 08.06.2023 09:24
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Stare przysłowie pszczół mówi:
"Nie pamiętał wół, jak cielęciem był"

~JK_SRC (88.156. * .29) 08.06.2023 09:20
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Niech się już nie kompromitują. Czy na marszu były petardy, wyrywany bruk, niszczone kosze na śmieci? Takie scenki można było zaobserwować 11 listopada a nie 4 czerwca. Co pan Gawęda może powiedzieć na temat "reportera" TVPis który robił wywiady a z mikrofonu zdjął logo stacji? To jest właśnie mentalność ludzi Kaczyńskiego, zmieszać z błotem wszystkich co mają inne zdanie niż prezes. Szkoda komentować i czytać lojalnych i wiernych. Pomału jak u Łukaszenki.