Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Festiwal Górnej Odry w Raciborzu: XXIV Pływadła, Bulwar Party i niedzielny chill w Arboretum [ZAPOWIEDŹ]

Raciborskie Bulwary to jedna z najpiękniejszych wizytówek Miasta Racibórz, ale i najchętniej odwiedzana lokalizacja Festiwalu Górnej Odry. Zobacz tegoroczny program festiwalu w Raciborzu.

Festiwal Górnej Odry w Raciborzu: XXIV Pływadła, Bulwar Party i niedzielny chill w Arboretum [ZAPOWIEDŹ]
Festiwal Górnej Odry w Raciborzu: XXIV Pływadła, Bulwar Party i niedzielny chill w Arboretum. Fot. arch. nowiny.pl

Festiwal Górnej Odry ogłoszony Najlepszym Produktem Turystycznym 2022 roku przez Polską Organizację Turystyczną i Internautów to święto, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń organizowanych na terenie województwa śląskiego.

III edycja wydarzenia rusza już 23-25 czerwca pod hasłem „Cała Naprzód!”. Na festiwalowej mapie nie mogło zabraknąć Miasta Racibórz, które w tym roku zaplanowało dla Państwa mnóstwo atrakcji, a bawić będziemy się przez całe 3 dni.

W piątek i sobotę (23-24 czerwca) wydarzenia będą odbywały się na terenie Bulwarów Nadodrzańskich i Plaży Miejskiej. W piątkowym programie Bulwar Party z koncertem MuzyKajaka i gitarzyskiem z Krzysztofem Koziarskim, natomiast w sobotę zabawę rozpoczynamy od Muzycznych Bulwarów, startu rajdu kajakowo- rowerowego i XXIV Pływadeł, które na trasie Racibórz-Turze-Dziergowice-Kędzierzyn-Koźle popłyną pod hasłem „Utopce z nami pływają, a ryby się dobrze mają”, natomiast popołudniem zaplanowano mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi, strefę relaksu i festiwal kolorów.

W niedzielę, 25 czerwca impreza przenosi się do Arboretum Bramy Morawskiej gdzie w programie m.in. quest „Słowiańskie legendy”, Piknik w Średniowiecznym Grodzie Drengów znad Górnej Odry, warsztaty przyrodnicze dla dzieci oraz na finał koncert muzyki filmowej i baśniowej w Zaczarowanym Ogrodzie.

Cały program wydarzenia znajdziecie tutaj: https://festiwalgornejodry.pl/program/raciborz/

/Materiały prasowe/

Festiwal Górnej Odry 2023 31 wiadomości, 11 komentarzy w dyskusji, 1458 zdjęć, 3 filmy
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].