Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W sobotę odpoczniemy od upałów. Prognoza pogody na weekend

Po kilku upalnych dniach nadchodzi zmiana pogody. Piątek przyniesie burze z gradem i intensywne opady deszczu. W weekend czeka nas ochłodzenie.

W sobotę odpoczniemy od upałów. Prognoza pogody na weekend
W weekend wystąpią opady deszczu oraz burze z gradem, także gwałtowne z ulewnymi i nawalnymi opadami deszczu. (fot. prostooleh/freepik.com)

Weekend ze zróżnicowaną i w wielu regionach Polski niebezpieczną pogodą. Wystąpią opady deszczu oraz burze z gradem, także gwałtowne z ulewnymi i nawalnymi opadami deszczu oraz z silnymi porywami wiatru.

Dziś (23.06) w naszym regionie zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i burze. Miejscami grad. Prognozowana wysokość opadów do 35 mm. Temperatura maksymalna od 21°C na zachodzie do 28°C na wschodzie regionu, w rejonach podgórskich Beskidów od 25°C do 27°C, wysoko w Beskidach od 17°C do 21°C. Wiatr umiarkowany, jedynie początkowo na wschodzie słaby, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. W czasie burz w porywach do 85 km/h, na wschodzie regionu lokalnie do 100 km/h. Miejscami grad.

W sobotę (24.06) w województwie śląskim zachmurzenie nadal duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19°C do 23°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, północno-zachodni i zachodni. Wiatr bardzo silny, od 50 km/h do 60 km/h, północno-zachodni.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega wydał także komunikat przed burzami oraz silnymi opadami deszczu, które wystąpią 23 i 24 czerwca w naszym regionie. Ostrzeżenie ma obowiązywać od 23 czerwca od godz. 7:30 do 24 czerwca do godz. 7:30. Prognozowane są burze z opadami deszczu 20-35 mm lub porywami wiatru o prędkości 70-85 km/h. Lokalnie opady gradu.

W niedzielę (25.06) w naszym regionie wystąpi zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie okresami duże i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 22°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].