Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dni Jastrzębia-Zdroju. Zobacz co się działo na OWN [zdjęcia, wideo]

Świętowanie 60. rocznicy powstania miasta Jastrzębie-Zdrój zaczęło się w piątek, w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Repertuar dedykowany był dzieciom i młodzieży, ale każdy mógł bawić się w rytm energicznej muzyki.

Dni Jastrzębia-Zdroju. Zobacz co się działo na OWN [zdjęcia, wideo]
Dni Jastrzębia-Zdroju w ONW zgromadziły młodych mieszkańców. Fot. A.Klocek

Dni Jastrzębia-Zdroju. OWN

Przed sceną, zlokalizowaną na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, dokazywała młodzież oraz dzieci. Do wspólnej zabawy zachęcała ich Agnieszka Gwóźdź. Zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi ruszyli do tańca, a niektórzy nawet z rodzicami. Oprócz tego wystąpiła sekcja tańca towarzyskiego z klubu „Kaktus” oraz grupa „Caliente”.  Nie zabrakło młodych ludzi prezentujących swoje zdolności wokalne. Na co dzień ćwiczą oni również w „Kaktusie” oraz klubie „Metronom” Miejskiego Ośrodka Kultury.

Młodzież czekała na koncert hip-hopowy

Jednak młodzi mieszkańcy Jastrzębia najbardziej czekali na koncert hip-hopowego artysty Z.B.U.KU. Michał Buczek szybko złapał dobry kontakt z publicznością i scena należała do niego.

- Specjalnie przyszliśmy na koncert Z.B.U.K.U. Nie zawiódł nas i dał czadowy koncert. To fajny pomysł, że na OWN możemy posłuchać takich twórców, którzy się nam podobają. Więcej takich imprez - podsumował Tomek, uczeń jednej z jastrzębskich szkół średnich.

W niedzielę kolejna odsłona Dni Jastrzębia. Tym razem wszyscy są zaproszeni na Stadion Miejski. Będzie to Lato naMAXXa RMF FM, start godz. 17:00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].