Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Borys Budka zaprezentował w Rybniku kandydatów Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu

"Ci ludzie zmieniają małe ojczyzny na lepsze. Z pasją i sercem potrafią pomagać innym" - powiedział Borys Budka prezentując drużynę Koalicji Obywatelskiej podczas wtorkowej konferencji w Rybniku.

Borys Budka zaprezentował w Rybniku kandydatów Koalicji Obywatelskiej w wyborach do SejmuWojciech Żołneczko
Na listach są wspaniali ludzie, uśmiechnięci! To są ludzie, którzy wiedzą po co idą do Sejmu, znają problemy tego okręgu i na co dzień je rozwiązują. Wiedzą co to znaczy służyć - tymi słowami konferencję otworzył poseł Gadowski.

Oto lista Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu RP w okręgu 30 (powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski, miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śl., Żory):

1. Krzysztof Gadowski - poseł z Jastrzębia-Zdroju

2. Gabriela Lenartowicz - posłanka z Krzanowic

3. Marek Krząkała - poseł z Rybnika

4. Anna Gaszka - nauczycielka, radna z Żor, w poprzednich wyborach kontrkandydatka prezydenta Waldemara Sochy

5. Mirosław Duży - starosta powiatu mikołowskiego, w przeszłości kandydat do senatu

6. Mieczysław Kieca - prezydent Wodzisławia Śląskiego

7. Alicja Widawska - działaczka społeczna z Jastrzębia-Zdroju, pracowniczka Instytutu Dziedzictwa i Dialogu - Łaźnia Moszczenica

8. Grzegorz Wolnik - radny sejmiku, pełnomocnik ds. Planowania, Rozwoju i Gospodarki w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

9. Jarosław Ligas - mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, w powiecie wodzisławskim znany jako prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Marcel"

10. Bartłomiej Gabryś - mieszkaniec Mikołowa, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

11. Aleksandra Buchta - mieszkanka Godowa, pracowniczka Urzędu Miasta Wodzisław Śl.

12. Daniel Krzanicki - raciborzanin

13. Irena Pilarska - żorzanka

14. Krystian Mrukwa - mieszkaniec Rudy Śląskiej

15. Weronika Piekoszowska - rybniczanka

16. Anna Szweda-Piguła - mieszkanka Wodzisławia, dyrektor Centrum Rozwoju Miasta oraz naczelnik Wydziału Dialogu Promocji i Kultury w Urzędzie Miasta Wodzisław Śląski

17. Agata Żołędziewska - mieszkanka Orzesza

18. Kamil Owczarek - wiceprzewodniczący rady miejskiej Żor

Prezentację otworzył poseł Gadowski

We wtorek (5.09.) o 10:00 na schodach Teatru Ziemi Rybnickiej odbyła się prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, którą poprowadził Krzysztof Gadowski - "jedynka" w okręgu numer 30.

- Polska w naszych sercach. To nasza drużyna spod znaku biało-czerwonego serducha. Na listach są wspaniali kandydaci. To są ludzie, którzy chcą walczyć o wolność, demokrację, o to, żeby szkoła była wolna, o to, żebyśmy mieli wolne sądy. Została zarejestrowana lista 18 osób. Na listach są wspaniali ludzie, uśmiechnięci! To są ludzie, którzy wiedzą po co idą do Sejmu, znają problemy tego okręgu i na co dzień je rozwiązują. To są ludzie, którzy idą służyć ludziom, oni znają to słowo, co znaczy służyć. To ludzie doświadczeni, odważni i sprawdzeni. Ludzie wielu zawodów, zwykli, normalni. Ta wesoła, sprawna, uśmiechnięta drużyna idzie po to, żeby wygrać wybory. Wiemy, co się dzieje na Śląsku, który przechodzi transformację, a ona będzie trwała jeszcze wiele lat. PiS zlikwidował 14 kopalń, 17 poddał kompletnej likwidacji, taka decyzja zapadła. My musimy te tereny przywrócić gospodarce, ludziom. Tam mogą powstać osiedla pracy, nowe miejsca pracy, po to tam idziemy - brzmiały słowa Krzysztofa Gadowskiego, który zaraz potem oddał głos Borysowi Budce.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę w Rybniku na pięknej śląskiej ziemi być z drużyną Koalicji Obywatelskiej. To wspaniali, doświadczeni ludzie, niektórzy debiutują w tym wyścigu parlamentarnym. To nasi samorządowcy, którzy od lat zmieniają nasze małe ojczyzny na lepsze. Z pasją, z sercem potrafią pomagać innym - zaczął Budka. - Żałuję, że dzisiaj o Śląsku rozmawiamy przez pryzmat premiera Morawieckiego, który ze Śląskiem nie ma nic wspólnego, oprócz jednego - niespełnionych obietnic. I kiedy na Śląsku słyszymy o kolejnych pomysłach pana premiera Morawieckiego, to odsyłamy do Jaworzna, żebyście się przejechali tym milionem samochodów elektrycznych. Oczywiście ich nie znajdziecie, ale znajdziecie 300 ha wyciętego lasu pod fabrykę, która - znając życie - nigdy nie powstanie. Ale jeśli słyszymy o pomyśle na transformację energetyczną, to tu w tym miejscu, w Rybniku, trzeba powiedzieć: gdzie pan był przez ostatnie osiem lat? Gdzie pan był, panie Morawiecki, kiedy przejedliście pieniądze, które mogły pracować na transformację energetyczną? Przecież to wy zamykaliście świetny program, który służył termomodernizacji, w którym docieplaliśmy wiele budynków. Pan dzisiaj mówi o termomodernizacji, tylko zapomniał pan dodać, że te środki będą pochodziły ze środków europejskich, bo UE wymaga tej termomodernizacji, bo pan to by w życiu tego nie zrobił mieszkając w willi, nie wiedząc co to jest blok z wielkiej płyty. Ale pan mówi o termomodernizacji, nie wspominając o środkach europejskich, bo musiałby pan przypomnieć, że pana rząd zablokował te środki - w dalszej części odniósł się do wykreślania śląskich miast z programu "Czyste powietrze", co jak argumentował, miało być podyktowane tym, do jakiej partii należał włodarz danego miasta. - Te wybory są o przyszłości Polski, o tym, czy nasze dzieci, czy my będziemy oddychać czystym powietrzem, czy będziemy wykorzystywać środki europejskie, czy będziemy mieli nowoczesną szkołę bez ciężkich plecaków i zadań domowych, czy będziemy mieli samorząd wyposażony nie tylko w kompetencje, ale przede wszystkim w odpowiednie środki finansowe. I wreszcie czy będziemy partnerem dla innych w Unii Europejskiej, czy tylko - jak robi to ten rząd - będziemy naokoło każdego szkalować. Jeżeli chcecie wybrać przyszłość, najlepszych kandydatów, to drużyna KO jest do waszej dyspozycji. To są najlepsi z najlepszych. Głosujcie na najsilniejszych, jesteśmy w stanie pokonać PiS - zakończył.


Ludzie

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm RP

Krzysztof Gadowski

Poseł na Sejm RP

Marek Krząkała

Poseł na Sejm RP, polityk Platformy Obywatelskiej.

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

60 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~solo (188.137. * .178) 07.09.2023 14:58

Czerwiec 1992. Słynna "noc teczek". W nocnym głosowaniu sklecona tylko na tę okazję przez prezydenta Wałesę egzotyczna koalicja odwołuje rząd premiera Olszewskiego. Stawka i emocje sięgają zenitu. W tle są teczki PRL-owskiej bezpieki, które - na wniosek Sejmu - przejrzał minister rządu Olszewskiego Antoni Macierewicz. Znalazł w nich informacje na temat współpracy kilkudziesięciu czynnych i wpływowych parlamentarzystów, ministrów oraz samego prezydenta.

Wspomniani politycy wiedzą, że są na liście i przypuszczają atak. Pierwsze skrzypce gra Wałęsa. Kleci superegzotyczny sojusz. Kogóż tam nie ma? Jest antykomunistyczny KPN, są Unia Demokratyczna i są gdańscy liberałowie (z Donaldem Tuskiem, a jakże) i jest też postkomunistyczny PSL. Poparcie tego ostatniego ugrupowania jest kluczowe dla zdobycia większości. Młody - niespełna 40-letni - lider ludowców Waldemar Pawlak podejmuje się roli "chwilowego premiera". Desygnowany szef rady ministrów nie ukrywa nawet, że absolutnie nie liczy na zbudowanie żadnej trwałej większości. Nikt nie ma wątpliwości, że chodzi tylko o to, by - cytując słowa Lecha Wałęsy - ci ludzie jutro nie mogli wejśc do biura

MichalGR 07.09.2023 06:10

Czas pogonic ten uklad okrągłostołowy. Dosc PiSu i PO.

~Cybułka (5.173. * .55) 07.09.2023 05:54
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Najwyższy czas pogonić ten pisowski burdel

~100procentPOPARCIA (89.64. * .176) 06.09.2023 22:51

Ministerstwo Sprawiedliwości Rosji wszczęło śledztwo w sprawie tego czy działające w Jekaterynburgu Centrum Borysa J, poświęcone życiu, pracy i dziedzictwu pierwszego prezydenta Federacji Rosyjskiej (1991-1999), nie prowadzi działalności jako "zagraniczny agent" - podaje agencja RIA.

MichalGR 06.09.2023 20:38
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Wszyscy widoczni na zdjeciu poslowie glosowali na lokdaunami w czasie kowida. To teraz mnie pocalujcie. Nigdy wiecej glosow na lewakow.

~Aga91 (46.204. * .238) 06.09.2023 13:41
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ja tu widzę samych aktywiszczów i człończów

~solo (188.137. * .178) 06.09.2023 12:39
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A gdzie spec od polskości jako nienormalności oraz rzecz jasna praworządności. Praworządnie rozwalił armie, wyprzedał majątek narodowy .zajumał kasę z OFE ,kazał Polakom pracować za grosze do śmierci ,nie dopilnował obowiązku premiera po zbrodni smoleńskiej, w końcu zwiał do Brukseli na ciepłą posadkę od zwolenniczki Putina, pełniącej funkcję kanclerza Niemiec. Dziś walczy o praworządność w Polsce (czyli wolne sądy) by sobie i kumplom zapewnić bezpieczeństwo. Jako przewodniczący EPL nadal szkodzi Polsce To nie użyteczny idiota jakich wielu wśród jego zwolenników. To wychodowany ,dopieszczany, nagradzany w różny sposób AGENT WPŁYW Niemieckiego i rosyjskiego. Wyjątkowo odrażający typ...

~DonWaldi (46.204. * .70) 06.09.2023 11:35
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Zapraszam do pracy seniorów powyżej 60 lat do pracy na dachach przy fotowoltalice mile widziany elektorat PO pokażmy ze się da .Cukrzyca ,udar,miażdżyca nie przeszkadza .Zapraszamy szczególnie byłe pielęgniarki ,nauczycieli itd.

MichalGR 06.09.2023 11:33
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

PiS i PO to jedno socjalistyczne szambo. Dalej na nich glosujcie to zaraz z tymi emeryturami i wszystkimi plusami maslo bedzie po 10 zl.

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 06.09.2023 09:34
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

a dlaczego mój koment usunięto ? Kumple Kaczyńskiego poszli za Rosją ( Węgry) , papież nachwalić się nie może błogosławionego towarzysza Putina , a sam wodzo zwiał do Kielc z wyborami . Powiedz mnie co to jest bo głupieję i zagubiony jestem . Proszę jojoto

~Do_trolla_nizej (5.173. * .55) 06.09.2023 09:17
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

To może o kaczyńskim nam coś napiszesz jaki to wielki „wóc”

~jotojo (188.137. * .178) 06.09.2023 08:34
oceniono 5 razy
-3
Zgłoś

coś niebezpiecznego dzieje się z Tuskiem. Czuje się coraz bardziej bezradny. Może powodem jest to, że wytrącono mu główną jego broń jaką jest ciągle JĄTRZENIE i JĄTRZENIE. Brak mu charyzmy i wizji na przyszłość. Nie ma swojego TWÓTRCZEGO zdania . Stąd próbuje się wpasowywać czy też wkomponować w GUSTA zachodnich polityków i to kosztem Polski i Polaków. Na szczęście jego protektorzy powoli wypadają z europejskiej polityki. Jest to znaczne z jego politycznśmiercią.

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 06.09.2023 08:33
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

solo a który ksiądz ci z mózgu budyń robi ? Nie ma dopłat ale będą z KPO - są tacy w UE co nie dają się kościołowi okradać . Religia na parafie i podatek kościelny wprowadzić wreszcie - zobaczysz jak przesieje ludzi ,,prawdziwej'' wiary.

~Biala_sila (5.62. * .105) 06.09.2023 07:37
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 06.09.2023 07:30
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Szanowne Panie i Panowie do boju aby w końcu dać koniec zboczonym PiS hordom które durnemu suwerenowi wciskają brukiew wyborczą a nie kiełbasę . Szczęśliwej Polski już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~solo (188.137. * .178) 06.09.2023 07:20
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~solo (188.137. * .178) 06.09.2023 07:16

"Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, stratował, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może być ona dla niego nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmują stopy człowieka, ani tyle, ile zajmuje mogiła".Eurposłowie : Belka, Biedroń, Kohut, Miller, Tuhn ,Spurek i Hubner głosowali za rezolucją, która wzywa KE do dalszego blokowania polskiego KPO, europosłowie PO i PSL „ łaskawie” wstrzymali się od głosu...

MichalGR 06.09.2023 06:12
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@MQ (83.22. * .97)
Uwielbiam bol d... lewaków z PO :D
Boisz się, ze nie beda rządzić?

~analitykWyborczy__ (185.181. * .126) 06.09.2023 05:31
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

te same twarze od wielu lat, w dodatku część tych osób na szpicy co niby maja wejść do sejmu to emeryci, czyli dziadki, które kurczowo trzymają się stołków, pojedyncze przypadki to zwyczajne łobuzy - nie widzę tej inowacji, tej fajnej oferty, za takich kandydatków to dziękujemy

~MQ (83.22. * .97) 05.09.2023 23:24
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

@MichalGR
Płacą Ci za komentarze czy nie masz życia prywatnego, że siedzisz tu cały dzień i wstawiasz to samo kilka razy?

MichalGR 05.09.2023 22:23
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Wielkie przedstawienie kandydatów, a tam dalej te same nieroby. Gabi Nicnierobicz, Gad, ta smieszna Gaszka co blokuje na fejsie... Z czym do ludzi...

~Antypis (37.235. * .61) 05.09.2023 21:49
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Tragiczna sytuacja szpitali powiatowych
"Według stanu na 30 czerwca 2022 r., zobowiązania (inaczej mówiąc długi) szpitali powiatowych przekroczyły 7,3 mld zł, w tym takie, które należy natychmiast spłacić - prawie 777 mln zł."
a pis zadłuża nas na kolejne miliardy konstruując budżet na 2024 rok
aż boje się pomyśleć co będzie jak to pierdyknie

~znajomy_burmistrza (31.179. * .1) 05.09.2023 21:47
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Wykoppl (217.115. * .198) 05.09.2023 21:41
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

pisiory po 8 latach swoich nierządów doszli do wniosku,ze w szpitalach jest złe jedzenie :))))

taki jest pisowski przekaz"

"Platforma celowo pogarszała posiłki w szpitalach. Tusk osobiście jeździł po szpitalach i kiełbasę wykradał. A PiS po prostu nie zauważył, że posiłki są złe, bo za pisu ludzie prawie nie chorują, więc nikt nawet nie zauważył, a kto zauważył, ten wybaczył, bo PiS tak wiele dobrego zrobił. Na przykład..... Ok może nic dobrego nie zrobili, ale Tusk na pewno zrobiłby gorzej. No i kradł kiełbasę ze szpitali."

~mamydoscpisu (217.115. * .198) 05.09.2023 21:32

"Nawet gdyby najgorszy wróg próbował osłabić Polskę, w największym możliwym stopniu, nie udałoby się temu wrogowi, zrobić tego w tak spektakularny i skuteczny sposób, jak zrobiły to pis-ory. Dlaczego? 1 zdanie Lincolna doskonale to podsumowuje: 'Dom wewnętrznie skłócony nie może się ostać'. Najlepszym sposobem na unicestwienie wroga jest skłócenie narodu - oni to zrobili znakomicie. Oni są wrogami Polski i Polaków. Skończenie ich nie-rządu jest naszym OBOWIĄZKIEM. Ci fundamentalistyczni czesie-miernoty, muszą w końcu upaść, pod ciężarem swoich licznych win - dla dobra nas wszystkich!"

~1gosc (91.192. * .133) 05.09.2023 21:22

Jak wygrają i co dalej powrót do przeszłości starych zagłodzić młodych wygonić

~jastrzomb (91.204. * .132) 05.09.2023 21:19


bo polaków wcalenie nie jest tak dużo..chociaż jeszcze jestesmy wieszkoscia.. to sem ja..szowiniści to tacy jak ty to sem ja i inni zwolennicy pisiorów .waflit...masakra..hooligan..no i peowca..albo pisbaran..jedni co emigrowali z zadupia na SLUNSK godajom nom jak momy żyć,godajom nom że my som gorszy sort a ja jeżdżąc do pracy ..do pe?owca widzę kłamcę g.m z pisu,pokażcie wasz program oprócz tego jak was kupił za srebniki pis..nic nie robić a..?

MichalGR 05.09.2023 20:52
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Idealnie! PiS i PO się kończy.

~Waflit (46.204. * .125) 05.09.2023 20:33

...."Ci ludzie zmjeniają male OJCZYZNY na lepsze...."
Jakoś słowo OJCZYZNA z ust polityka PO brzmi kosmicznie.
Kosmopolici, lewacy, komuniści wypowiadajacy słowo OJCZYZNA, to tak jakby tuSSk powiedział "kocham Polskę"

~PObudka (46.134. * .139) 05.09.2023 20:18
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

POpaprańcy oczywiście tylko w Rybniku. Niech was szlag. Sp...adajcie na drzewo!

~masakra (83.26. * .58) 05.09.2023 20:03
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Tusk, Budka, Arłukowicz, Nitras, Szczerba... Wyobraźcie sobie, że tacy mają rządzić tym krajem. Masakra! Przed każdym publicznym wystąpieniem powinni mieć przy sobie asystenta, żeby im podawał chusteczki do wycierania piany, która im z nienawiści na gębie się zbiera.

~Kikutek (31.179. * .1) 05.09.2023 19:34
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jaki program ma PO?????
Podejrzewam, ze pralka "frania" ma lepszy program od PO

~obiektywny19 (87.207. * .70) 05.09.2023 18:59
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Nie wierze ani budce a tym bardziej gadowi

~Eleonor (217.115. * .198) 05.09.2023 18:54
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

nie zauważyleś trollu że nawet kler się od nich odcina i nie chcą miec z nimi nic do czynienia
koniec pisu nadchodzi wielkimi krokami

~Hooligan (46.204. * .125) 05.09.2023 18:29
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

@Eleonor
No i dobrze. Pakuj się!!!
Polska nie potrzebuje zdrajców i sprzedawczyków. W Polsce, głos ma iść od Polaków a nie z Berlina czy Moskwy, jak było za rządów POyebów.

~Eleonor (217.115. * .198) 05.09.2023 18:23
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

słychać wycie? znakomicie
pis się kończy i tej prawdy nie zakrzyczycie,
nawet tępa bolszewicka propaganda z tvp im nie pomoże
mając tyle kasy i możliwości nigdy już nie będą rządzili sami no chyba że głupia konta się z nimi skuma, wtedy radzę wyjechać bo grozi nam białoruś

~Zofianka (46.204. * .54) 05.09.2023 18:12
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Bardzo źle to wygląda..Oni naprawdę nie chcą wygrać tych wyborów.

~PeOwiec (94.254. * .223) 05.09.2023 16:36
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Mam już około 200 numerów posesji gdzie wisi baner gada później podeśle skarbówce niech ich rozliczy z dochodu a gada i po z finansow

~Korupcyjnykandydat (89.200. * .21) 05.09.2023 16:12
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

PO wystawiając Mieczysława Kiecę na swoich listach robi wszystko aby te wybory przegrać. Przez niego miasto Wodzisław straciło 30mln zł, i takiego nieudacznika macie na listach . Teraz to was nawet Konfederacja wyprzedzi.

~red_is_bad (46.204. * .69) 05.09.2023 15:51
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

Wolał bym już zagłosować na PZPR niż na PO.
Chociaż w sumie, to jest to samo.