Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

18 września rusza Mobilny Punkt Obsługi Pasażerów. Obsługa podróżujących bliżej miejsca zamieszkania.

Tradycyjnie we wrześniu Międzygminny Związek Komunikacyjny organizuje swoje tymczasowe biura w kilku gminach należących do Związku.

18 września rusza Mobilny Punkt Obsługi Pasażerów. Obsługa podróżujących bliżej miejsca zamieszkania. MZK Jastrzębie-Zdrój
MZK informuje o Mobilnych Punktach Obsługi.

Na miejscu można przedłużyć ulgę szkolną (na podstawie ważnej legitymacji na rok szkolny 2023/2024). Taki obowiązek spoczywa na wszystkich uczących się pasażerach komunikacji miejskiej, którzy zamierzają korzystać z ulgi lub przejazdów bezpłatnych (Jastrzębie-Zdrój).

W mobilnych punktach możliwe będzie także wyrobienie karty e-bilet (niezbędne zdjęcie, dokument potwierdzający tożsamość, dokument uprawniający do ulgi lub bezpłatnego przejazdu). Tutaj także można doładować lub skonsolidować środki na karcie.

Harmonogram

Czerwionka-Leszczyny

18 września - Zameczek Aleja Św. Barbary 6 (parter)

Pawłowice

19 września - Urząd Gminy, Sala Ślubów

Pszów

20 września - Urząd Miasta, Biuro Obsługi Klienta

Rydułtowy

21 września - Centrum Obywatelskie, ul. Ofiar Terroru 56a.

Radlin

22 września - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Suszec

25 września - Urząd Gminy

Wszystkie dyżury w godzinach od 11.00 do 17.00

źródło: MZK Jastrzębie-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].