Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobił byłą partnerkę i groził jej śmiercią. 26-latek z Jastrzębia tymczasowo aresztowany

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 26-latka. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie oraz kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec swojej byłej partnerki. Mimo prokuratorskiego zakazu zbliżania się do kobiety, zatrzymany wciąż próbował się z nią skontaktować.

Pobił byłą partnerkę i groził jej śmiercią. 26-latek z Jastrzębia tymczasowo aresztowanypolicja ilustracyjne
26-latek pobił kobietę, kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Sąd zdecydował o zastosowaniu najsurowszego środka zapobiegawczego. 26-letni jastrzębianin został tymczasowo aresztowany, śledczy zarzucają mu pobicie oraz kierowanie gróźb wobec swojej byłej partnerki.

Mężczyzna od kwietnia 2023 roku uprzykrzał życie swojej byłej partnerce. Wielokrotnie dzwonił do niej i wysyłał wiadomości, nachodził ją w domu i jej groził. W międzyczasie prokurator zakazał mu zbliżać się do kobiety i z nią się kontaktować. Mężczyzna zlekceważył tę decyzję, a jego bezprawne działania przybrały na sile.

- W minioną niedzielę mężczyzna zaatakował kobietę. Uderzał pięściami oraz otwartą dłonią po głowie i twarzy. Ciągnął za włosy, popychał, kopał po ciele. Bił tak mocno, że doprowadził do licznych urazów. Po pobiciu uciekł, mundurowi zatrzymali go jeszcze tego samego dnia - przekazuje oficer prasowa jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Jastrzębianin dopuścił się także kierowania samochodem w czasie sądowego zakazu kierowania. Stróże prawa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie mężczyźnie kolejnych zarzutów i skierowanie wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. sqx

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MQ (83.22. * .62) 24.09.2023 17:11
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Psychofanka (89.70. * .173) 24.09.2023 15:43
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Tej pani to PSYCHIATRA potrzebny

~op (91.192. * .86) 24.09.2023 14:17
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Pewnie idioto nizej slyszales to w TVN-ie

6quarg 24.09.2023 11:57

Według PISu, Ordo Iuris (Jabłoński), Ziobrystów (Woś) i Konfederacji (niektórzy komentujący), jeżeli zdarzyło się to pierwszy raz, to nie jest to przemoc.

Przypomnijcie to sobie przy urnie wyborczej.

~21cm (87.239. * .85) 23.09.2023 22:08

Łobuz kocha najmoniej