Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek w kopalni Pniówek. Ranny 31-latek zabrany LPR-em

W sobotę (30.09.) w kopalni Pniówek w Pawłowicach doszło do poważnego wypadku. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował górnika do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek w kopalni Pniówek. Ranny 31-latek zabrany LPR-empolicja
Okoliczności wypadku będą wyjasniać policjanci z Pawłowic.

O zdarzeniu z soboty (30.09.) poinfomowała pszczyńska policja. Zgłoszenie o wypadku na terenie Kopalni Węgla Kamiennego "Pniówek" wpłynęło do dyżurnego komisariatu w Pawłowicach po 9:00.

- 830 metrów pod ziemią 31-letni górnik podczas wykonywania prac związanych z zabudową wentylacyjną spadł z wysokości na metalowy pręt - przekazuje oficer prasowa KPP w Pszczynie, sierż. szt. Jadwiga Śmietana.

Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego z raną brzucha trafił Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Rzecznik JSW, Tomasz Siemieniec, przekazał, iż życiu górnika nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku będą wyjaśniać policjanci z Pawłowic.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~lala87 (91.192. * .173) 04.10.2023 20:58

po co teraz policja na kopalni ?

rylzmoszcznicy99 02.10.2023 20:59
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Fdsdcc (87.239. * .85) 02.10.2023 20:44
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu