Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy Salon Toyoty i Lexusa w Rybniku: Najwyższy wymiar obsługi klienta

Miasto Rybnik może poszczycić się czymś zupełnie nowym. Dynamicznie rozwijająca się Grupa Dobrygowski stworzyła tu nowoczesne centrum motoryzacyjne, które przyciąga uwagę wszystkich miłośników samochodów. To miejsce, w którym pasja do motoryzacji jest w pełni widoczna, a każdy klient może poczuć się wyjątkowo.

Nowy Salon Toyoty i Lexusa w Rybniku: Najwyższy wymiar obsługi klienta

Salon Toyoty i Lexusa przy Prostej 110 w Rybniku jest nie tylko przestrzenią, w której można zobaczyć najnowsze modele tych marek, ale również miejscem, w którym można skonfigurować swoje wymarzone auto, uzyskać wsparcie finansowe, a nawet dokonać zakupu samochodu używanego czy skorzystać z usług najnowocześniejszej blacharni na Śląsku.

Nowoczesne wnętrze zachwyca swoim designem i funkcjonalnością. Na przestrzeni ponad 8000 m2 znajdują się dwa oddzielne salony samochodowe - jeden zarezerwowany dla Toyoty, drugi dla Lexusa. Oba zostały stworzone z myślą o klientach, którzy tu znajdą wszystkie niezbędne usługi, począwszy od zakupu nowego samochodu, poprzez serwis, aż po ubezpieczenie i ewentualną sprzedaż używanego pojazdu.

Skala naszego biznesu jest bardzo duża. Wybraliśmy Rybnik jako kolejny punkt na mapie naszych salonów ze względu na lokalizację i chęć stworzenia unikalnego miejsca dla klientów. Nowy salon Toyoty i Lexusa łączy te dwie marki pod jednym dachem. – mówi Karol Filipiak, menedżer marketingu z salonu Toyota & Lexus Dobrygowski Rybnik

Filozofia OMOTENASHI

W salonie Lexusa można cieszyć się japońską filozofią OMOTENASHI, która traktuje każdego klienta jak gościa we własnym domu. Obsługa klienta stoi tutaj na pierwszym miejscu, dlatego pracownicy salonu starają się spełniać wszelkie oczekiwania i dostarczać najwyższej jakości usługi. W salonie Lexus Rybnik nie tylko można zakupić nowy samochód, ale także wybrać odpowiednie finansowanie dopasowane do swoich potrzeb. Salon proponuje różne opcje, takie jak kredyt, leasing lub wynajem. Salon oferuje także ubezpieczenia dla pojazdów nowych i używanych.

Opieka serwisowa i wsparcie klienta

Po zakupie samochodu opieka ze strony salonu nie kończy się. Rybnicki salon Toyoty i Lexusa prowadzi autoryzowany serwis, w którym można dokonywać przeglądów, napraw, a także skorzystać z usług lakierni i obsługi mechanicznej. Klienci mają możliwość umówienia się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie, a w razie potrzeby otrzymują bezpłatny samochód zastępczy. Dodatkowo, salon dba o swoich klientów również poprzez regularny kontakt telefoniczny w celu przypomnienia o terminie przeglądu samochodu.

Co przyniesie przyszłość?

Jeśli jesteście ciekawi, co przyniesie przyszłość w salonie Toyota Dobrygowski Rybnik i Lexus Rybnik, warto śledzić ich stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, takie jak Facebook i Instagram.

Adres salonu: Prosta 110, 44-203 Rybnik Tel.: 32 446 17 00

Salon Toyota Dobrygowski Rybnik czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 19.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00. To miejsce, w którym motoryzacja staje się prawdziwą przyjemnością, a obsługa klienta jest priorytetem. Przekonajcie się sami i odwiedźcie nowy salon Toyoty i Lexusa w sercu Rybnika.

Tekst sponsorowany