Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Roman Fritz: Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy oddali na nas głos, postaram się Was nie zawieść.

Państwowa Komisja Wyborcza podała wczoraj oficjalne wyniki głosowania w okręgu nr 30. O komentarz poprosiliśmy Romana Fritza, który był "jedynką" na liście Konfederacji i zdobył mandat.

Roman Fritz: Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy oddali na nas głos, postaram się Was nie zawieść.arch.Nowiny.pl
Roman Fritz był "jedynką" na liście konfederacji.

- Szanowni Państwo, Mandat poselski dla Konfederacji w okręgu 30 stał się faktem. Po sondażu exit poll w wieczór wyborczy nikt w to chyba nie wierzył, jednak wszystko rozstrzyga się w okręgach. Wieloletnia praca na niwie społeczno-politycznej przyniosła jednak owoce. Ponad 30.000 wyborców (przyrost w stosunku do debiutu w 2019 r. o 6.000) postawiło na wartości, normalność, przedsiębiorczość i tak potrzebną wszystkim zmianę jakościową. W porównaniu z rokiem 2019 Konfederacja zwiększyła swój stan posiadania, co umożliwia już powołanie klubu poselskiego. Wśród posłów Konfederacji znalazło się aż 4 posłów Konfederacji Korony Polskiej (w mijającej kadencji był to tylko Grzegorz Braun), co jest osiągnięciem znaczącym. Cieszę się, że tym razem nasz okręg nie będzie miał reprezentacji w sejmie w postaci posła z lewicy, gratuluję uzyskania mandatu posłom z innych ugrupowań. Dziękuję ogromnie wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę podpisów i przeprowadzenie kampanii wyborczej, a także pozostałym kandydatom Konfederacji, dzięki którym łączny wynik całej listy pozwolił na uzyskanie mandatu. Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy oddali na nas głos, postaram się Was nie zawieść. Mam nadzieję, że będziecie z mojej postawy jako posła Ziemi Rybnickiej bardzo dumni. Boże błogosław Polsce! - przekazuje Nowinom Roman Fritz.

Ludzie

Roman Fritz

Poseł na Sejm RP

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Adrianna (5.173. * .203) 17.10.2023 13:02

Gratulacje

~JDG (89.64. * .93) 17.10.2023 12:45

No to jest co robić Panie F!
Przywrócić rozliczanie składek zdrowotnych dla JDG i to natychmiast, dobrowolny ZUS dla JDG oraz brak przymusu Ksef dla mikrofirma za rok, gdyż generuje to dodatkowe koszty u księgowej a w dzisiejszych czasach nawet mikrofirma musi się posiłkować biurem rachunkowym.

zxc 17.10.2023 12:02

gratulacje

~Raperkaklasztorna (89.64. * .247) 17.10.2023 11:17
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

A co tam u Korwina? Kupiliście już Memcenowi piwo na pocieszenie?