Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA Wypadek i kolizja na autostradzie A1 na wysokości Szczejkowic [ZDJĘCIA]

Służby informują o dwóch zdarzeniach, do których doszło na autostradzie A1 w naszym regionie. Po zdarzeniu utworzył się kilkukilometrowy korek. Droga jest już odblokowana.

Wypadek i kolizja na autostradzie A1 na wysokości Szczejkowic [ZDJĘCIA]KMP Rybnik
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Do zdarzenia doszło w piątek (3.11.) około 12:00, na 21. km autostrady A1 w miejscowości Szczejkowice, w kierunku na Wodzisław Śląski/Gorzyce.

- 40-letnia kobieta, która kierowała pojazdem marki Ford, jadąc w kierunku Gorzyczek straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne barierki, a następnie w pojazd marki Chrysler, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku utraty panowania nad pojazdami, uderzony został także trzeci pojazd marki Mercedes, którym podróżował 67-letni mężczyzna - przekazuje przebieg zdarzeń st. sierż. Szymon Muras z komendy w Rybniku.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, poszkodowani nie są mieszkańcami Rybnika ani powiatu rybnickiego.

W tym samym miejscu i czasie doszło również do drugiego, poważniejszego w skutkach zdarzenia, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. - Policjanci wykonują czynności do wypadku drogowego - dodaje st. sierż. Szymon Muras.

Z naszych ustaleń wynika, że do szpitala zabrane zostały dwie osoby, to matka i dziecko, nie wiadomo jednak czy obie są poszkodowane.

Więcej szczegółów na temat wypadku przed 15:00 przekazał st. sierż. Szymon Muras z komendy w Rybniku:

- 30-letnia kobieta, która kierowala samochodem marki Ford, podczas zmiany pasa z środkowego na lewy, uderzyła w poruszający się tym pasem pojazd, również marki Ford. W drugim samochodzie znajdowali się pasażerowie, którzy trafili do szpitala - kobieta i dziecko.

Służby kierują ruchem. Korek jest rozładowywany, kierowcy przejeżdżają jednym pasem. Pozostały ruch kierowany jest na objazdy - należy zjechać na węźle Rybnik.

AKTUALIZACJA 15:00

Droga została odblokowana dla ruchu. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzeń.

źr. GDDKiA serwis drogowy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (91.225. * .91) 04.11.2023 10:22
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu