Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie w Gołkowicach. 19-latek z Jastrzębia wyprzedzał przed przejściem dla pieszych [ZDJĘCIA]

Kierujący audi wyprzedzał tuż przed przejściem dla pieszych, stracił panowanie nad swoim samochodem i dachował. Jak podkreślają policjanci z wodzisławskiej drogówki, zarówno kierowca, jak i jego 17-letnia pasażerka mieli sporo szczęścia.

Dachowanie w Gołkowicach. 19-latek z Jastrzębia wyprzedzał przed przejściem dla pieszych [ZDJĘCIA]KPP Wodzisław Śląski
Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Rażący błąd młodego kierowcy skończył się dachowaniem. Policjanci wodzisławskiej drogówki w sobotę (4.11.) około 17:30 zostali wezwani na ulicę 1 Maja w Gołkowicach.

- Mundurowi ustalili, iż kierujący audi, 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, wyprzedzał bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na chodnik, kolejno na pobocze, uszkadzając dwa znaki drogowe i kosz na śmieci, a następnie dachował - przedstawia przebieg zdarzeń oficer prasowa komendy, asp. szt. Małgorzata Koniarska.

Młody kierowca przewoził 17-letnią pasażerkę. Oboje, jak podkreślają funkcjonariusze, mieli  sporo szczęścia. Zostali zbadani przez ratownictwo medyczne, nie wymagali hospitalizacji. Po 17-latkę przyjechała matka.

- 19-letni jastrzębianin odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, grozi mu grzywna do 30 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Sąd zdecyduje o wysokości grzywny i o tym, czy jastrzębianiin odzyska uprawnienia do kierowania - dodaje rzecznik wodzisławskiej jednostki.

KPP Wodzisław Śląski

KPP Wodzisław Śląski

KPP Wodzisław Śląski

źr. KPP Wodzisław Śląski, oprac. sqx

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~idolka (5.173. * .169) 07.11.2023 13:06

trzeba było tak nie zapier***** xD

~Snypka (31.223. * .109) 07.11.2023 09:51

A ja zapytam, gdzie jest i co robi wodzisławska drogówka?
W Wodzisławiu nawet na chodniku jest niebezpiecznie, samochody pędzą setką w terenie zabudowanym. Co robi policja, dlaczego na to nie reaguje?

~Starszy@kierowca (5.173. * .22) 07.11.2023 09:29

Statystycznie to młodzi powodują najwięcej wypadków. Starzy kierowcy mają doświadczenie i rozum.

~op (91.192. * .86) 07.11.2023 09:02

Jest pomysl badania starszych kierowcow Serio? przecierz to smarkacze stwarzaja najwieksze zagrozenie na drogach

~Perfektmen (46.134. * .5) 07.11.2023 08:41

Następny mistrz prostej hahahaha