Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiana rozkładu Kolei Śląskich - sprawdź najważniejsze modyfikacje

Publikujemy pakiet informacji dot. zmian w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich sp. z o.o., który  obowiązuje od 12 XI 2023 r.

Zmiana rozkładu Kolei Śląskich - sprawdź najważniejsze modyfikacjeKoleje Śląskie

Zmiana rozkładu Kolei Śląskich - sprawdź najważniejsze modyfikacje

Prosimy o zapoznanie się z każdym z załączników.

Pełny rozkład jazdy pociągów znajduje się w LINIOWYM ROZKŁADZIE JAZDY dostępnym na www.kolejeslaskie.pl

Infolinia o utrudnieniach w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich, Biuro Obsługi Klienta, Obsługa osób z niepełnosprawnościami (czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu): tel.: + 48 32 428 88 88.

Bieżące informacje o utrudnianiach w ruchu pociągów KŚ: kolejeslaskie.info

Materiał partnera

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 16.11.2023 07:53

do ~Zupazhipopotama (171.22. * .19)
100/100
Dołącz do tego ekonomię związkową oraz to, że w JSW pracę mają przede wszystkim mieszkańcy gmin ościennych, to otrzymasz żałosny obraz upadającej osady górniczej, a całości dopełnia "lewitująca" bryła węgla w Carbonarium, jako symbol zniszczenia Jastrzębia-Zdroju jako uzdrowiska. Smutne to wszystko.

~Zupazhipopotama (171.22. * .19) 15.11.2023 21:35

Gowno to jastrzebian obchodzi.
W Jastrzebiu nie ma kolei pasazerskiej od 2001 roku i, prawdopodobnie, nie bedzie juz nigdy.
Analizy, projekty, programy sa robione przez oszustow.

Kolej zlikwidowaly szkody gornicze. Dzis nie ma kierunku, skad moznaby poproadzic tory omijajac szkody.

JSW bedzie eksploatowac to pseudomiasto az ono i Spolka zdechna.

Szansa dla miasta to doic JSW, kiedy ma kase i obciazac szelkimi kosztami szkod.
Geograficzne polozenie Jastrzebia jest atrakcyjne. Niech bedzie fajna sypialnia dla wiekszych miast.

Megalomanskie pomysly wladz to idiotyzm.