Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Choinki na placu WOŚP rozbłysły świątecznymi światełkami [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tradycyjnie, 6 grudnia, w dzień św. Mikołaja, na placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uroczyście zapalono światełka na choinkach. Wśród nich jest też wielka ozdoba świąteczna w kształcie prezentu.

Choinki na placu WOŚP rozbłysły świątecznymi światełkami [ZDJĘCIA, WIDEO]
Choinki na placu WOŚP rozbłysły świątecznymi światełkami. Fot. KaBa

Choinki na placu WOŚP rozbłysły świątecznymi światełkami

Zapalenie światełek na choinkach na placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy staje się miejską tradycją. Jak co roku, mali jastrzębianie wraz z prezydent miasta Anną Hetman wspólnie odliczali chwile, kiedy na drzewkach rozbłysły światła. Nie zabrakło również i bohatera dnia - świętego Mikołaja, który przybył z workiem prezentów.

Prezydent Anna Hetman zaprosiła wszystkich mieszkańców na jarmark świąteczny, który w tym roku będzie umiejscowiony na deptaku miejskim - ulicy 1 Maja. W sobotę i niedzielę (16-17 grudnia) będzie można tam dojechać specjalnym świątecznym pociągiem. Organizatorzy jarmarku przewidzieli ciekawy program.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Arteks 08.12.2023 20:15

@Jessica21 - wiesz, jak się nie ma reprezentacyjnych miejsc to się ustawia choinki byle gdzie...

~Trampek (46.204. * .50) 07.12.2023 11:05

Kto wymyślił tą kontrowersyjną nazwę???
Nie lepiej od razu nazwać im Owsiaka albo Tuska?

~Jessica21 (46.204. * .185) 06.12.2023 21:35

To parking a nie płac …Płac wielofunkcyjny w centrum na nieużytkach za leclerc potrzebny na wczoraj ale miastem od kilku dekad rządzą słabi gospodarze o dziwo przeważnie są to nauczyciele …