Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie-Zdrój: 26-latka jechała kradzionym autem. Bez prawa jazdy, za to z narkotykami

Policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali 26-latkę, która kierowała samochodem bez prawa jazdy. Co więcej, kobieta jechała kradzionym autem, w którym mundurowi znaleźli narkotyki. Zatrzymana usłyszała już zarzuty, teraz o jej losie zdecyduje sąd.

Jastrzębie-Zdrój: 26-latka jechała kradzionym autem. Bez prawa jazdy, za to z narkotykamiKMP Jastrzębie-Zdrój
O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje sąd.

W poniedziałek (11.12.) przed 18:00 policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującą skodą. W samochodzie było jeszcze trzech młodych mężczyzn. Na prośbę o okazanie dokumentów, 26-latka przyznała, że nie ma prawa jazdy.

Jak się okazało, był to dopiero początek jej problemów... Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że tablice rejestracyjne nie należą do tego auta i zostały skradzione na terenie Pszczyny. Co więcej, okazało się, że kradziony jest również samochód, którym jechała. Jego prawowity właściciel to mieszkaniec poiwatu bielskiego. Jakby tego było mało, mundurowi znaleźli w pojeździe narkotyki.

Kobieta usłyszała zarzut posiadania środków zabronionych. Samochód wrócił już do właściciela, a wyjaśnieniem kradzieży tablic rejestracyjnych oraz pojazdu zajmą się mundurowi. O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje sąd.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].