Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koleje Śląskie dają pracę

Wielu z nas marzyło w dzieciństwie, by zostać kolejarzem. Ten piękny mundur i podróże pociągiem również dla dorosłych mają nieodparty urok. Urok to jednak nie wszystko. Być kolejarzem to przecież powód do dumy. To odpowiedzialna i ważna praca, która służy innym.

Koleje Śląskie dają pracę Koleje Śląskie
Koleje Śląskie poszukują m.in. maszynisty pojazdów trakcyjnych oraz mechanika taboru.

Koleje Śląskie dają pracę 

Teraz jest okazja, by ziścić marzenia. By znaleźć pracę dającą powody do dumy. Koleje Śląskie szukają pracowników. Dodajmy, że kolej w Polsce się rozwija. Rozwija się również w województwie śląskim. Toteż praca w spółce kolejarskiej to dobry wybór - perspektywiczny i dający poczucie stabilizacji.

Poszukiwani nie tylko maszyniści

Koleje Śląskie aktualnie poszukują osób chętnych do pracy na stanowisku komisarza odbiorczego i starszego specjalisty ds. zamówień publicznych. Jak również maszynisty pojazdów trakcyjnych oraz mechanika taboru. Spółka chętne zatrudni elektronika, rewidenta taboru, zwrotniczego, specjalistę ds. kontrolingu i planowania finansów a wreszcie specjalistę ds. administracji infrastrukturą.

Dla specjalistów i nie tylko

Niektóre ze stanowisk wymagają posiadania odpowiednich kwalifikacji i uprawnień. Aby pracować jako maszynista pojazdów trakcyjnych trzeba mieć odpowiednią licencję oraz świadectwo maszynisty. Kandydat na rewidenta taboru powinien dysponować świadectwem zdania egzaminu kwalifikacyjnego oraz uprawnieniami do wykonywania tej pracy. Z kolei kandydat na zwrotniczego musi przedstawić świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego i uprawnienia do wykonywania zawodu. O pracę na niektórych z wymienionych stanowisk starać się mogą wszyscy. Pierwszeństwo mieć będą osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Jeśli w ogłoszeniu jest informacja o niezbędnych wymaganiach, to oznacza, że podejmując pracę należy posiadać już określone uprawnienia.

Więcej informacji: https://www.kolejeslaskie.com/bip-2/praca/ 

Materiał partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PełO (188.146. * .228) 15.12.2023 07:58

Kiedy tory w Jastrzębiu-Zdroju ?!