Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Karambol w Ćwiklicach. Cztery osoby ranne w zderzeniu czterech samochodów [ZDJĘCIA]

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (10.01.) na drodze wojewódzkiej nr 933 w Ćwiklicach. W zdarzeniu brały udział cztery samochody. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Karambol w Ćwiklicach. Cztery osoby ranne w zderzeniu czterech samochodów [ZDJĘCIA]KPP Pszczyna
Policja apeluje o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

W środę (10.01.) około 20:00 dyżurny pszczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 933 w miejscowości Ćwiklice. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że 39-letnia kierująca pojazdem marki Ford wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka kierowcy fiata, którym kierował 18-letni mężczyzna. Następnie fiat zderzył się z volkswagenem i chevroletem, po czym wypadł z drogi i dachował - przekazuje oficer prasowa pszczyńskiej komendy, sierż. szt. Jadwiga Śmietana.

W wyniku zdarzenia ucierpiały cztery osoby. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana do pierwszej w nocy.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

źr. KPP Pszczyna, oprac. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka25 (91.204. * .100) 11.01.2024 22:11

Rozumiem, że odebrano jej prawo jazdy i skierowano wniosek o ukaranie do sądu za stworzenie katastrofy w ruchu lądowym? Ubezpieczyciel powinien wystąpić o regres. A same ubezpieczenie powinno być wypłacane natychmiast i w kwocie wartości pojazdu sprzed wypadku - ale to już marzenie. Poszkodowani będą toczyć długie batalie o zwiększenie kwoty odszkodowania. Ubezpieczalnie robią wszystko aby wypłacić jak najmniej (a najlepiej wcale). Ale spóźnij się o jedną godzinę z zapłatą za ubezpieczenie to dowalą solidną karę (czemu to nie działa w drugą stronę?).