Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prognoza pogody na pierwszy weekend marca gotowa. Będzie ciepło i słonecznie

Marzec rozpocznie się wiosenną pogodą. Najbliższy weekend będzie ciepły i w wielu miejscach słoneczny. Słabych opadów deszczu spodziewamy się na południu i zachodzie kraju.

Prognoza pogody na pierwszy weekend marca gotowa. Będzie ciepło i słonecznie pvproductions/freepik.com
Najbliższy weekend będzie ciepły i w wielu miejscach słoneczny.

Dziś (1.03) Polska jest w strefie przejściowej pomiędzy wyżem znad Rosji, a rozległym układem niskiego ciśnienia rozciągającym się od Włoch po Morze Barentsa, z dominującym ośrodkiem nad Wyspami Brytyjskimi. Z południa napływa ciepła masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego. Ciśnienie będzie się wahać. W naszym regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu. Początkowo lokalnie mgła ograniczająca widzialność do około 100 m. Temperatura maksymalna od 14°C do 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

Jutro (2.03) Polska pozostanie pomiędzy wypełniającym się niżem z ośrodkiem nad Wyspami Brytyjskimi a rozległym wyżem nad Rosją. Z południa nadal będzie napływać ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Ciśnienie będzie nieznacznie spadać. Zachmurzenie w naszym regionie duże z większymi przejaśnieniami. Rano miejscami zanikające mgły, ograniczające widzialność do 500 m. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W niedzielę (3.03) Polska pozostanie pomiędzy wypełniającym się niżem z ośrodkiem nad Francją, a rozległym wyżem nad Rosją. Z południa nadal będzie napływać ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Ciśnienie będzie się nieznacznie wahać. W naszym regionie zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 12°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wtf (89.64. * .147) 01.03.2024 15:30

A jaka pogoda będzie w Jastrzębiu ?