Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bartek przechodzi do dalszego etapu programu "MasterChef Nastolatki"

Bartosz Pastuszak, jastrzębianin, który wziął udział w pierwszej odsłonie programu kulinarnego "MasterChef Nastolatki", przechodzi do kolejnego etapu. Ucznia „Korfantego” będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku.

Bartek przechodzi do dalszego etapu programu "MasterChef Nastolatki"
Bartek Pastuszak przeszedł do kolejnego etapu programu "MasterChef Nastolatki". Fot. TVN

Bartek przechodzi do dalszego etapu programu "MasterChef Nastolatki"

To był bardzo emocjonujący występ dla uczestników programu "MasterChef Nastolatki". Nie wszyscy zdołali przejść do kolejnego etapu. W gronie szczęśliwców znalazł się Bartosz Pastuszak. Ten młody talent z Jastrzębia-Zdroju, uczący się w „Korfantym”, zawojował serca jury swoim wyjątkowym daniem - ravioli z płynnym żółtkiem. Jego występ był kwintesencją emocji i smaków, co wzbudziło zachwyt i pewność werdyktu u jurorów.

W studiu panowała gorąca atmosfera, gdy Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak wnikliwie oceniali każdy detal dań przygotowanych przez uczestników. Bartek został wybrany do kolejnego etapu, co jest zasłużoną nagrodą dla jego pasji, talentu i nieustannego doskonalenia.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Bartek jako uczeń szkoły gastronomicznej, pod okiem doświadczonych pedagogów, zgłębia tajniki kuchni. To właśnie tutaj, w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, rozwija się jego pasja i talent, dając mu solidne podstawy do osiągnięcia kulinarnej biegłości.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pył (89.25. * .86) 06.03.2024 07:40

"Hejt to wolność słowa", chyba wywróciłeś o jeden stolik za dużo ze swoją kąfęderacją xD

Niech chłopak nawet wygra ten program, wszystko spoko, powodzenia! Ale mamy strasznie biednie skoro nie ma o czym innym pisać...

~To_sem_ja (37.248. * .12) 05.03.2024 02:07

Hejt to wolność słowa. Każdy, kto walczy z tą wolnością, kim jest...?

~Gadzina (94.232. * .135) 04.03.2024 23:24

Krytyka to nie hejt.

~Jagna (79.184. * .48) 04.03.2024 09:58
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

BARTEK ,BRAWO ,TRZYMAMY KCIUKI.POWODZENIA

~Lena09876 (31.0. * .81) 03.03.2024 23:22

Hejt to też sposób wyrażenia swojego zdania i jak najbardziej powinien być dopuszczony to jeszcze póki co wolny kraj i można wyrażać własne zdanie

~Gadzina (94.232. * .135) 03.03.2024 22:00

Pieknie. Tak trzymaj. Cale J-bie trzyma kciuki.
Ps:
Prosba do redakcji, zeby wyrzucac hejt. Dziekuje. Mozecie usunac moj ps :)