Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozpoznajesz tę kobietę? Jest poszukiwana przez jastrzębską policję w sprawie kradzieży rozbójniczej [ZDJĘCIA]

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcę kradzieży rozbójniczej. Kobieta, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież alkoholu przy użyciu siły fizycznej.

Rozpoznajesz tę kobietę? Jest poszukiwana przez jastrzębską policję w sprawie kradzieży rozbójniczej [ZDJĘCIA]KMP Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębska policja ustala tożsamość kobiety i zwraca się z prośbą do osób, które mogą w tym pomóc. W tym celu opublikowano zdjęcia z monitoringu.

Z ustaleń śledczych wynika, że 28 lutego 2024 roku, w sklepie przy ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, kobieta została zauważona podczas kradzieży alkoholu. Kiedy pracownik ochrony interweniował, próbując ją zatrzymać, kobieta użyła wobec niego siły fizycznej.

Osoby, które rozpoznają kobietę oraz mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Polak (89.64. * .254) 15.04.2024 15:47

Dawajcie również filmiki może ktoś pozna złodziejkę po sposobie poruszania

~Kibol_Git (46.204. * .46) 01.04.2024 14:03

Fajny ten ochroniarz, taki nie za mocny.
Dostał w mazak od kobiety i się popłakał.
Chyba trenował z tęczowym homokomando.

~Hardy@12 (89.64. * .109) 31.03.2024 18:14
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~SJZ (89.77. * .145) 30.03.2024 23:07
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Patusiara buchnęła alkohol a w komentarzach PiSiory płaczą o tym kto teraz rządzi w kraju i o winie Tuska...
Naprawdę niektórym ta polityka wyprała totalnie głowy... albo trollom po prostj liczą za wykonany wpis niezależnie, że nie ma związku a tematem.

~Danielek (87.207. * .139) 30.03.2024 18:01
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~EgzekwujmyObietnicePlatformy (46.204. * .6) 30.03.2024 16:59
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Kxkxkxn (46.204. * .118) 30.03.2024 15:21
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Kajman (46.204. * .209) 30.03.2024 15:12
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Matylda1900 (46.204. * .66) 30.03.2024 14:59
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kiedy pracownik ochrony chciał ją zatrzymać użyła wobec niego siły fizycznej. Kobieta mnie bije. Ha ha ha