Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koniec kwietniowego lata. Czeka nas spore ochłodzenie [PROGNOZA POGODY]

Po kilku wyjątkowo ciepłych, a wręcz gorących dniach, temperatura w środku tygodnia gwałtownie spadła. Kolejne dni tego tygodnia będą pochmurne, czasami przydadzą się parasole, a wiatr silnie powieje.

Koniec kwietniowego lata. Czeka nas spore ochłodzenie [PROGNOZA POGODY]Archiwum portalu Nowiny.pl
Przed nami pogorszenie pogody. Do Polski wkroczy front atmosferyczny z chmurami i opadami deszczu, a chwilami będzie porywiście wiać.

Dziś (10.04) już w nocy oraz w dzień od zachodu w głąb kraju przemieszczać się będzie front atmosferyczny. Pochmurno z opadami deszczu, a na północy miejscami burze. Temperatura od 11°C do 15°C na przeważającym obszarze kraju, cieplej na wschodzie, 20-22°C, chłodniej nad morzem i w kotlinach sudeckich, 9°C. Wiatr umiarkowany, porywisty.

Jutro (11.04) zachmurzenie małe i umiarkowane, na północy okresami duże i tu przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C do 17°C, chłodniej nad morzem, około 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy, w centrum i na wschodzie porywisty, z kierunków zachodnich.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże, tylko na południu małe. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C, chłodniej w kotlinach górskich, 13-14°C, nad morzem około 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy i miejscami na wschodzie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 16°C do 21°C, chłodniej w rejonach podgórskich, 15°C i nad morzem – około 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy porywisty, zachodni, na północnym zachodzie południowo-zachodni.

W niedzielę zachmurzenie duże z opadami deszczu, tylko na południu i południowym wschodzie zachmurzenie umiarkowane i tu bez opadów. Temperatura maksymalna od 12-13°C na północy i zachodzie, około 18°C w centrum, do 20-22°C na południu i południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].