Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pawłowice zamieniły się w stolicę tańca. Trwa School Dance [ZDJĘCIA]

W dniach 13-14 kwietnia w hali sportowej w Pawłowicach trwa Konkurs Tańca School Dance. Zawodnicy zjechali się z całej Polski. W sobotę parkiet płonie od 7 rano i będzie tak do późnych godzin wieczornych. 

Pawłowice zamieniły się w stolicę tańca. Trwa School Dance [ZDJĘCIA]

Zawody są zawodami otwartymi, bez zrzeszania i licencji, przeznaczone dla klubów tanecznych i fitness, domów kultury oraz szkół tańca niezrzeszonych w organizacjach tanecznych i zrzeszonych w różnych organizacjach tanecznych działających na terenie Europy. Celem konkursu jest integracja środowiska tanecznego, konfrontacja dorobku sportowego zespołów tanecznych, wymiana pomysłów i doświadczeń instruktorów oraz uczestników, popularyzacja zespołowych form tanecznych, walorów sportowych i wychowawczych, promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości tanecznej, promocja Gminy Pawłowice, upowszechnianie amatorskiego ruchu tanecznego i rozwijanie zainteresowań tanecznych jako formy aktywnego wypoczynku. Organizatorem imprezy jest Fundacja Impuls Fabryka Kreatywności. 

Dwa dni i kilkanaście tysięcy tancerzy i tancerek

Na najlepszych tancerzy czekają puchary, dyplomy oraz nagrody pieniężne. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].