Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszukiwany z Jastrzębia-Zdroju aresztowany po miesiącach ukrycia

- Jastrzębscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który był poszukiwany 3 listami gończymi - poinformowała st. asp. Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji. Mężczyzna ukrywał się od stycznia 2023 roku. Na swoim koncie miał kilka przestępstw, za które orzeczono karę pozbawienia wolności.

Poszukiwany z Jastrzębia-Zdroju aresztowany po miesiącach ukryciaKMP Jastrzębie-Zdrój
Wykorzystując zebrane informacje, jastrzębscy policjanci prewencji zatrzymali jastrzębianina

Na podstawie trzech listów gończych policjanci z jastrzębskiej komendy od ponad roku poszukiwali 35-letniego mężczyznę, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwała go Prokuratura Rejonowa, Sad Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju oraz Prokuratura Rejonowa w Miechowie. Wykorzystując zebrane informacje, jastrzębscy policjanci prewencji zatrzymali jastrzębianina. Był on poszukiwany 3 listami gończymi.

- Mężczyzna był poszukiwany za kradzież, znęcanie się oraz popełnione wykroczenia - prezyzuje Semik.

Mężczyzna ukrywał się od kilkunastu miesięcy na terenie Jastrzębia-Zdroju. Ustalenia w tej sprawie doprowadziły do uzyskania informacji na temat obecnego miejsca pobytu poszukiwanego. - Informacja ta potwierdziła się. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany tego samego dnia w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Dziś 35-latek został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary - uszczegóławia policjantka.

źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~aplikacjaSYGNALISTA (216.24. * .231) 13.05.2024 14:17
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu