Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Industriada 2024. Sprawdź, co będzie się działo w naszym regionie [ZAPOWIEDŹ]

Luftbalóny dlo bajtli, koncerty Tabu i Natalii Przybysz, gra terenowa "Szychta na Annie", pokaz maszyny parowej - to tylko część atrakcji, które odbędą się w ramach Industriady w naszym regionie.

Industriada 2024. Sprawdź, co będzie się działo w naszym regionie [ZAPOWIEDŹ]arch. Nowiny.pl, arch. Zabytkowej Kopalni Ignacy, Z. Harazim, Ł. Materzok, M. Kanik
W programie tegorocznej Industriady są również koncerty gwiazd. W naszym regionie wystąpią m.in. Tabu oraz Natalia Przybysz.

W Łaźni Moszczenica odbędą się koncerty Tabu i Natalii Przybysz. Z kolei na Zabytkowej Kopalni Ignacy przewidziano liczne atrakcje dla dzieci (pokaz naukowy, miasteczko Flinstone'ów) oraz dorosłych (koncert Janusza Radka). W pszowskiej prochowni odbędą się m.in. zawody sprawnościowe, a w Maszynowni Szybu Chrobry I wystawy, warsztaty i gry terenowe - Szychta na Annie oraz Węglowe rajzy z utopcami i bebokami.

Szczegóły na stronie internetowej Industriady:

Więcej informacji na www.industriada.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pył (89.25. * .86) 18.05.2024 07:57

no... jakoś to wygląda, w końcu coś normalnego, brawa za Przybysz i Tabu