Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nękał i groził byłej partnerce. 36-latek z Jastrzębia trafił do tymczasowego aresztu

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 36-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec swojej byłej partnerki. Mimo prokuratorskiego zakazu zbliżania się do kobiety zatrzymany wciąż próbował się z nią skontaktować.

Nękał i groził byłej partnerce. 36-latek z Jastrzębia trafił do tymczasowego aresztuilustracyjne, freepik
Stróże prawa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie 36-latkowi kolejnych zarzutów i skierowanie wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

Tymczasowy areszt dla domowego oprawcy

Decyzja o zastosowaniu najsurowszego środka zapobiegawczego zapadła pod koniec minionego tygodnia. Sąd postanowił tymczasowo aresztować 36-letniego jastrzębianina, któremu zarzuca się notoryczne wszczynanie awantur oraz kierowanie gróźb wobec swojej byłej partnerki.

- 36-latek od kwietnia 2023 roku uprzykrzał życie swojej byłej partnerce, od wszczynania awantur, po duszenie, szarpanie i groźby. 20 listopada chcąc dostać się do mieszkania, wybił szybę w drzwiach balkonowych, po czym groził kobiecie pozbawieniem życia - wylicza rzecznik jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

W międzyczasie prokurator zakazał mężczyźnie zbliżać się do kobiety i z nią się kontaktować, ten jednak zlekceważył tę decyzję, a jego bezprawne działania przybrały na sile.

Stróże prawa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie 36-latkowi kolejnych zarzutów i skierowanie wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~UsmiechnietyTuskOgrodzonyMurem (46.204. * .3) 21.05.2024 14:17
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Heheeh (46.204. * .7) 21.05.2024 12:54

Łobuz kocha najbardziej, dziewczyny lubią brutali a później płaczą i dzwonią na komendę! Chyba że taka ma kochanka to też można ściemnić aby się pozbyć "problemu" jaki jest facet i pozbyć się z domu.