Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drugi dzień otwarcia Parku Handlowego Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z atrakcjami [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju chętnie odwiedzali Park Handlowy Karuzela, który został otwarty 12 czerwca przy ul. Armii Krajowej. Także w drugi dzień otwarcia nowego obiektu na gości czekały liczne atrakcje. 

Drugi dzień otwarcia Parku Handlowego Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z atrakcjami [ZDJĘCIA]
Dla gości przygotowano wiele atrakcji z okazji otwarcia Parku Handlowego Karuzela

Drugi dzień otwarcia Parku Handlowego Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju z atrakcjami [ZDJĘCIA]

Wielkie otwarcie Parku Handlowego Karuzela nastąpiło 12 czerwca, kiedy inwestorzy, przedstawiciele najemców oraz władz miasta przecięli symboliczną wstęgę. W obiekcie znalazło miejsce 15 nowych sklepów i lokali usługowych, co pozytywnie wpłynęło na nowe miejsca pracy w mieście. 

Obiekt ma łączną powierzchnię 11 303 m kw, w tym parking na ponad 350 miejsc postojowych. W Karuzeli obecnie mieści się 15 obiektów handlowych i usługowych: Carrefour, Jula, RTV Euro AGD, KAKADU ZOO, Świat Zabawek, Martes Sport, Rossmann, Sinsay, Dealz, Pepco, Xtreme Fitness Gyms, WOOLWORTH, Piekarnia Cukiernia Ziarenko, VERONA Jewellery, a także biuro podróży TUI.

Karuzela Holding to firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni, Ełku, Puławach, Wągrąwcu i w Kołobrzegu.

Także w drugi dzień wielkiego otwarcia obiektu dla gości przygotowano wiele atrakcji. Były to m.in. gry i animacje, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, malowanie brokatowych tatuaży, zdjęcia z dużą maskotką minionka oraz tworzenie toreb zakupowych oraz magnesów na lodówkę i wielkie gry plenerowe. 

O otwarciu obiektu przeczytać możecie w naszych wcześniejszych relacjach:

PARK HANDLOWY KARUZELA W JASTRZĘBIU-ZDROJU OFICJALNIE OTWARTY

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jaaaaa (46.204. * .106) 16.06.2024 15:54

Hahahaha hahahaha ha, ha

~121212 (37.30. * .146) 14.06.2024 08:33

Szkoda ze nie zrobili tam biedronki dodatkowo oraz stacji kontroli pojazdów.